W Nisku

Złote gody w Ulanowie

Złote gody w Ulanowie

41 par z gminy Ulanów uroczyście świętowało jubileusze małżeńskie. Obchodzono złote, szmaragdowe i diamentowe gody.

Jubilaci zostali uhonorowani medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Małżonków odznaczyła senator Janina Sagatowska.

Jubileusz uświetnił występ wokalistów z Gminnego Centrum Kultury: Agnieszki Kamińskiej i Dariusza Banasia. Były też życzenia, kwiaty, tort, prezenty oraz toast wzniesiony lampką szampana.
29 par przeżyło wspólnie 50 lat, 5 par świętowało 55-lecie małżeństwa, natomiast 7 par może pochwalić się 60-letni, stażem małżeńskim.

Medal za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Janina i Henryk Bąk, Anna i Julian Bryła, Joanna i Jan Czuchajda, Waleria i Kazimierz Gumiela, Zofia i Władysław Jamróz, Sabina i Jan Kania, Eugenia i Wojciech Kuszaj, Stanisława i Józef Łukaszczyk, Franciszka i Stanisław Łyko, Krystyna i Józef Piwowar, Maria i Roman Rzekęć, Maria i Stanisław Siembida, Irena i Zbigniew Siudak, Jadwiga i Kazimierz Skalni, Franciszka i Alojzy Sobiło, Mieczysława i Józef Sobiło, Stanisława i Władysław Węglińscy, Janina i Edward Bieńko, Władysława i Marian Chwiej, Genowefa i Mieczysław Gach, Stanisława i Stanisław Grząśko, Leopolda i Jan Krawiec, Janina i Piotr Nalepa, Regina i Ryszard Oleksiak, Mieczysława i Stanisław Pałka, Karolina i Józef Sprysak, Czesława i Edward Szempruch, Zofia i Eugeniusz Wojtowicz, Leokadia i Edward Wójtowicz

Szmaragdowe gody świętowali Alina i Eugeniusz Gontarz, Zofia i Czesław Kida, Bronisława i Hieronim Oleksak, Julia i Stanisław Pałka, Janina i Jan Żak.

Natomiast diamentowe gody obchodzili Anna i Zygmunt Boryccy, Agnieszka i Władysław Grab, Honorata i Franciszek Koluch, Franciszka i Stanisław Olak, Emilia i Stanisław Pikuła, Stanisława i Leszek Tofilscy, Maria i Stefan Wójtowicz.

W uroczystościach wziął udział również Starosta Niżański Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, Magdalena Hasiak – Sekretarz Gminy, Edward Małek – Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Zofia Bronkiewicz – Wiceprzewodnicząca.

UGiM Ulanów / Małgorzata Petecka

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021