W Nisku

Zapłać kartą w urzędzie

Zapłać kartą w urzędzie

Urząd Gminy Jeżowe już wkrótce uruchomi płatności mobilne. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa terminale oraz możliwość skorzystania z usługi PaybyNet. Niebawem wystarczy jedynie karta płatnicza lub telefon, aby uiścić wszelkie opłaty, takie jak podatki, za odpady komunalne czy opłaty skarbowe. Za transakcje przeprowadzone w taki sposób urząd nie będzie pobierał żadnych prowizji.

Wójt Gminy Jeżowe podjął stosowne decyzje dotyczące instalacji 2 terminali płatniczych First Data Polcard i uruchomienia płatności mobilnych PaybyNet.

Z terminali płatniczych będą mogli skorzystać klienci, którzy mają kartę kredytową lub debetową z jakiegokolwiek banku, natomiast z usługi PaybyNet klienci, którzy mają konta bankowe w banku PKO BP i Pekao S.A.

PaybyNet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa umożliwia znaczne uproszczenie realizowanego dotychczas procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty na rzecz urzędu i zatwierdza płatność. Następnie klient potwierdza transakcję za pomocą aplikacji na swoim smartfonie.

Proces wnoszenia opłat jest bardzo prosty i intuicyjny. Co istotne, znacznie zwiększa komfort, wygodę i czas obsługi klienta, który już nie musi wyjeżdżać do banku, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty. Dzięki Paybynet i natychmiastowemu potwierdzeniu realizacji płatności przez interesanta, można od razu przystąpić do realizacji usługi administracyjnej, co ma znaczenie dla optymalizacji czasu pracy urzędu.
Urząd Gminy Jeżowe zapowiada, że instalacja terminali i uruchomienie płatności mobilnych nastąpi już wkrótce.

UG Jezowe/Weronika Przestój

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021