Kronika Policyjna

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Niżańscy policjanci potwierdzili zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Przędzel. Wczoraj rano, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie kierujące, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia. Inni dwaj kierowcy zostali ukarani mandatami.

W weekend do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęło zgłoszenie o przekraczaniu prędkości na ul. Ulanowskiej w Przędzelu. W ramach weryfikacji zgłoszenia we wtorek rano we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W ciągu tylko, jednej godziny, pomiędzy 7 a 8 na ul. Ulanowskiej w Przędzelu, zatrzymane zostały cztery osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości 50 km/h.

Zaraz po godz. 7, zatrzymany został do kontroli drogowej kierowca bmw. Mieszkaniec Nowej Wsi miał na liczniku 77 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującego został nałożony mandat karny.

Kolejną zatrzymaną do kontroli osobą była kobieta kierująca audi. Mieszkanka Wólki Bielińskiej jechała z prędkością 112 km/h. Kobieta tłumaczyła, że zaspała i spieszyła się do pracy. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

O godz. 7.40, policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. Mieszkaniec Ulanowa przekroczył dozwoloną prędkość o 25 km/h. Mundurowi zakończyli kontrolę drogową mandatem dla kierującego.

I tuż przed godz. 8, została zatrzymana rekordzistka tego poranka. Mieszkanka Zarzecza kierująca fordem przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h. Na liczniku miała 116 km/h. Tłumaczyła się podobnie, jak jej poprzedniczka. Obie kobiety straciły prawa jazdy na 3 miesiące i zostały ukarane mandatami.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021

Do skradzionej betoniarki dotarli po śladach kół

rni24.eu8 października 2021

Skradziona piła szybko trafiła do właściciela

rni24.eu6 października 2021

Policyjne działania „Motocykl”

rni24.eu4 października 2021

Ukradł portfel z dokumentami, usłyszał zarzuty

rni24.eu4 października 2021

Kradł paliwo z tirów z budowy S-19, został zatrzymany

rni24.eu29 września 2021

Pijany bez uprawnień kierował passatem

rni24.eu13 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

rni24.eu8 września 2021

Samowolnie oddalił się ze szpitala- znaleźli go policjanci

rni24.eu30 sierpnia 2021