Kronika Policyjna

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Niżańscy policjanci potwierdzili zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Przędzel. Wczoraj rano, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie kierujące, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia. Inni dwaj kierowcy zostali ukarani mandatami.

W weekend do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęło zgłoszenie o przekraczaniu prędkości na ul. Ulanowskiej w Przędzelu. W ramach weryfikacji zgłoszenia we wtorek rano we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W ciągu tylko, jednej godziny, pomiędzy 7 a 8 na ul. Ulanowskiej w Przędzelu, zatrzymane zostały cztery osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości 50 km/h.

Zaraz po godz. 7, zatrzymany został do kontroli drogowej kierowca bmw. Mieszkaniec Nowej Wsi miał na liczniku 77 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującego został nałożony mandat karny.

Kolejną zatrzymaną do kontroli osobą była kobieta kierująca audi. Mieszkanka Wólki Bielińskiej jechała z prędkością 112 km/h. Kobieta tłumaczyła, że zaspała i spieszyła się do pracy. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

O godz. 7.40, policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. Mieszkaniec Ulanowa przekroczył dozwoloną prędkość o 25 km/h. Mundurowi zakończyli kontrolę drogową mandatem dla kierującego.

I tuż przed godz. 8, została zatrzymana rekordzistka tego poranka. Mieszkanka Zarzecza kierująca fordem przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h. Na liczniku miała 116 km/h. Tłumaczyła się podobnie, jak jej poprzedniczka. Obie kobiety straciły prawa jazdy na 3 miesiące i zostały ukarane mandatami.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Hucie Deręgowskiej

rni24.eu14 kwietnia 2021

Mandaty za brak maseczki

rni24.eu13 kwietnia 2021

Funkcjonariusze policji i KAS-u zabezpieczyli nielegalne papierosy

rni24.eu8 kwietnia 2021

Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

rni24.eu30 marca 2021

Poszukiwany zaginiony mieszkaniec Niska

rni24.eu24 marca 2021

Podziękowała policjantom za pomoc w gaszeniu pożaru

rni24.eu22 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

rni24.eu22 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

rni24.eu19 marca 2021

Nietrzeźwa 41-letnia kobieta leżała w pobliżu kościoła

rni24.eu17 marca 2021