Kronika Policyjna

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Niżańscy policjanci potwierdzili zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Przędzel. Wczoraj rano, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie kierujące, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia. Inni dwaj kierowcy zostali ukarani mandatami.

W weekend do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęło zgłoszenie o przekraczaniu prędkości na ul. Ulanowskiej w Przędzelu. W ramach weryfikacji zgłoszenia we wtorek rano we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W ciągu tylko, jednej godziny, pomiędzy 7 a 8 na ul. Ulanowskiej w Przędzelu, zatrzymane zostały cztery osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości 50 km/h.

Zaraz po godz. 7, zatrzymany został do kontroli drogowej kierowca bmw. Mieszkaniec Nowej Wsi miał na liczniku 77 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującego został nałożony mandat karny.

Kolejną zatrzymaną do kontroli osobą była kobieta kierująca audi. Mieszkanka Wólki Bielińskiej jechała z prędkością 112 km/h. Kobieta tłumaczyła, że zaspała i spieszyła się do pracy. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

O godz. 7.40, policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. Mieszkaniec Ulanowa przekroczył dozwoloną prędkość o 25 km/h. Mundurowi zakończyli kontrolę drogową mandatem dla kierującego.

I tuż przed godz. 8, została zatrzymana rekordzistka tego poranka. Mieszkanka Zarzecza kierująca fordem przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h. Na liczniku miała 116 km/h. Tłumaczyła się podobnie, jak jej poprzedniczka. Obie kobiety straciły prawa jazdy na 3 miesiące i zostały ukarane mandatami.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Rudnik nad Sanem miejscem tegorocznych Dożynek Powiatowych

rni24.eu23 lipca 2021

Profilaktyczne spotkanie z dziećmi w towarzystwie alpak

rni24.eu29 czerwca 2021

Jeden uderzył w ogrodzenie, drugi odjechał ze stacji. Obaj byli pijani…

rni24.eu15 czerwca 2021

“Dzień bezpieczeństwa dla przedszkolaków” z niżańską policją

rni24.eu9 czerwca 2021

Dwóch nietrzeźwych zatrzymanych dzięki zgłoszeniom mieszkańców

rni24.eu20 maja 2021

Odpowie za kradzież paliwa z maszyn na budowie S-19

rni24.eu18 maja 2021

Policjantka rozmawiała z uczniami o cyberzagrożeniach

rni24.eu13 maja 2021

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021

Pijany 23-latek, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

rni24.eu27 kwietnia 2021