Kronika Policyjna

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Zagrożenie: Brawurowa jazda w Przędzelu

Niżańscy policjanci potwierdzili zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Przędzel. Wczoraj rano, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie kierujące, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia. Inni dwaj kierowcy zostali ukarani mandatami.

W weekend do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęło zgłoszenie o przekraczaniu prędkości na ul. Ulanowskiej w Przędzelu. W ramach weryfikacji zgłoszenia we wtorek rano we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W ciągu tylko, jednej godziny, pomiędzy 7 a 8 na ul. Ulanowskiej w Przędzelu, zatrzymane zostały cztery osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości 50 km/h.

Zaraz po godz. 7, zatrzymany został do kontroli drogowej kierowca bmw. Mieszkaniec Nowej Wsi miał na liczniku 77 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującego został nałożony mandat karny.

Kolejną zatrzymaną do kontroli osobą była kobieta kierująca audi. Mieszkanka Wólki Bielińskiej jechała z prędkością 112 km/h. Kobieta tłumaczyła, że zaspała i spieszyła się do pracy. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

O godz. 7.40, policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. Mieszkaniec Ulanowa przekroczył dozwoloną prędkość o 25 km/h. Mundurowi zakończyli kontrolę drogową mandatem dla kierującego.

I tuż przed godz. 8, została zatrzymana rekordzistka tego poranka. Mieszkanka Zarzecza kierująca fordem przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h. Na liczniku miała 116 km/h. Tłumaczyła się podobnie, jak jej poprzedniczka. Obie kobiety straciły prawa jazdy na 3 miesiące i zostały ukarane mandatami.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Podziękowanie dla niżańskich funkcjonariuszy

rni24.eu27 października 2021

Seniorze nie daj się oszukać! Spotkanie z policjantami w klubie seniora

rni24.eu27 października 2021

Śmiertelne potrącenie pieszego w Nisku

rni24.eu25 października 2021

Uroczyste rozdanie nagród -„Bezpieczne Wakacje 2021”

rni24.eu22 października 2021

Posterunek Policji w Ulanowie w nowej odsłonie

rni24.eu21 października 2021

Poszukiwani świadkowie pożaru

rni24.eu19 października 2021

Konferencja powiatowa z udziałem Policji

rni24.eu14 października 2021

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021