W Nisku

Wygraj wielbłąda na Orszak Trzech Króli

Wygraj wielbłąda na Orszak Trzech Króli

Już po raz piąty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać wielbłąda. Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.

Tradycyjnie już, taki orszak odbywa się w Rudniku nad Sanem. Radosne, wielobarwne grupy, rozśpiewani i uśmiechnięci kolędnicy przechodzą ulicami miasta, głosząc dobrą nowinę. Przyszłoroczna edycja może być o tyle ciekawsza, że do Rudnika zawita właśnie wielbłąd. Zwierzę będzie mogło uczestniczyć w orszaku, pod warunkiem, że mieszkańcy aktywnie włączą się w głosowanie.

Konkurs już trwa i jest podzielony na dwa etapy: od 14 listopada od godz. 12.00 do 24 listopada do godz. 12.00 – głosowanie na stronie www.orszak.org, oraz od 25 listopada od godz. 12.00 do 30 listopada do godz. 12.00 – głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli.

Udział w konkursie mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2018. Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Ponadto, za każde miejsce są przyznawane nagrody: za I miejsce – wizyta wielbłąda, za II miejsce – 3.000 czekoladek i III miejsce – 2.000 czekoladek. Dodatkowo, każda miejscowość, która w pierwszym etapie konkursu uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona.

Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie. W pierwszym etapie na podany adres mailowy wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki obu etapów konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny w pierwszy etapie na stronie konkursu, a w drugim na profilu na FB.

Miejscowość, która zostanie wybrana przez głosujących, nie poniesie kosztów wypożyczenia wielbłąda. Udziału w Konkursie nie biorą miejscowości – zwycięzcy poprzednich edycji konkursu: Rzeszów, Dziemiany, Borek Stary, Żnin, Wołów oraz Warszawa. Fundacja zapewnia 50 000 koron do rozdysponowania pomiędzy miejscowości orszakowe.

A.Piotrowska/Orszak Trzech Króli

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021