Rozrywka

Wakacyjne turnieje w Bielinach

Wakacyjne turnieje w Bielinach

Wakacyjne spotkanie przy grach na bielińskich plantach przyciągnęło wielu miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rozegrano turnieje w tenisa stołowego, szachy i piłkarzyki.

Najmłodsi uczestnicy spędzili miło i bardzo aktywnie czas na zabawach i konkursach z grupą profesjonalnych Animatorów. Bańki olbrzymy, balony, piłki, chusta, klocki, tatuaże i wiele innych atrakcji sprawiły dzieciom wielką radość, a przeciąganie liny z udziałem dzieci i rodziców kontra stowarzyszenie były zwycięskim uwieńczeniem ich zabaw.

Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji i chociaż najważniejsza był dobra zabawa i integracja nuta rywalizacji była też obecna. A walczyć było warto. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych otrzymali cenne nagrody. W rozgrywkach wzięło udział 63 osoby w różnym wieku.

Pogoda dopisała, słoneczko cieszyło się razem z nami, a organizatorzy zapewnili dla wszystkich darmowe lody, zimne napoje i słodki poczęstunek – relacjonuje Magdalena Hasiak koordynator projektu.

Uczestnikom zabaw i rozgrywek kibicowali przybyli goście: Adam Mach Wicestarosta Powiatu Niżańskiego, Stanisław Garbacz Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów, Wacław Piędel Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie, Barbara Sibiga Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Bielinach,Tomasz Siorek Skarbik Gminy i Miasta Ulanów, Paweł Grzywacz Prezes ZUK Spółka z o.o. w Ulanowie. To niedzielne wakacyjne popołudnie w Bielinach można było spędzić tak atrakcyjnie dzięki Stowarzyszeniu „Bieliny – wieś nad Sanem” które zrealizowało projekt pod nazwą „Ćwiczymy spryt i umysł” w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2020 oraz Partnerom: Burmistrzowi Gminy i Miasta Ulanów, Publicznej Szkole Podstawowej w Bielinach, Powiatowi Niżańskiemu, KGW Bukowina, bielińskim Radnym oraz Sołtysowi, którzy organizacyjnie i finansowo wsparli to przedsięwzięcie.

 

Organizatorzy dziękują Wszystkim, którzy służyli swoją pomocą, czasem i pomysłami.

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Niżańskie Centrum Kultury “Sokół” zaprasza na wystawę

rni24.eu13 maja 2021

Andżelika Guściora w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

rni24.eu12 maja 2021

Mistrzostwa Polski Pumptrack Podwolina

rni24.eu11 maja 2021

73 000,00 zł dla Samorządowej Szkoły Muzycznej w Jeżowem

rni24.eu6 maja 2021

Mistrzostwa Polski Pumptrack i Puchar Polski BMX

rni24.eu29 kwietnia 2021

Wystarczy trzy dni, by przekonać się, że Powiat Niżański jest piękny

rni24.eu29 kwietnia 2021

VII edycja projektu grantowego “Zielona Ławeczka”

rni24.eu8 kwietnia 2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

rni24.eu25 marca 2021

Sukces wokalistów NCK Sokół

rni24.eu23 marca 2021