Rozrywka

Wakacyjne turnieje w Bielinach

Wakacyjne turnieje w Bielinach

Wakacyjne spotkanie przy grach na bielińskich plantach przyciągnęło wielu miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rozegrano turnieje w tenisa stołowego, szachy i piłkarzyki.

Najmłodsi uczestnicy spędzili miło i bardzo aktywnie czas na zabawach i konkursach z grupą profesjonalnych Animatorów. Bańki olbrzymy, balony, piłki, chusta, klocki, tatuaże i wiele innych atrakcji sprawiły dzieciom wielką radość, a przeciąganie liny z udziałem dzieci i rodziców kontra stowarzyszenie były zwycięskim uwieńczeniem ich zabaw.

Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji i chociaż najważniejsza był dobra zabawa i integracja nuta rywalizacji była też obecna. A walczyć było warto. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych otrzymali cenne nagrody. W rozgrywkach wzięło udział 63 osoby w różnym wieku.

Pogoda dopisała, słoneczko cieszyło się razem z nami, a organizatorzy zapewnili dla wszystkich darmowe lody, zimne napoje i słodki poczęstunek – relacjonuje Magdalena Hasiak koordynator projektu.

Uczestnikom zabaw i rozgrywek kibicowali przybyli goście: Adam Mach Wicestarosta Powiatu Niżańskiego, Stanisław Garbacz Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów, Wacław Piędel Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie, Barbara Sibiga Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Bielinach,Tomasz Siorek Skarbik Gminy i Miasta Ulanów, Paweł Grzywacz Prezes ZUK Spółka z o.o. w Ulanowie. To niedzielne wakacyjne popołudnie w Bielinach można było spędzić tak atrakcyjnie dzięki Stowarzyszeniu „Bieliny – wieś nad Sanem” które zrealizowało projekt pod nazwą „Ćwiczymy spryt i umysł” w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2020 oraz Partnerom: Burmistrzowi Gminy i Miasta Ulanów, Publicznej Szkole Podstawowej w Bielinach, Powiatowi Niżańskiemu, KGW Bukowina, bielińskim Radnym oraz Sołtysowi, którzy organizacyjnie i finansowo wsparli to przedsięwzięcie.

 

Organizatorzy dziękują Wszystkim, którzy służyli swoją pomocą, czasem i pomysłami.

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

II Festiwal ,,W Krainie baśniowej piosenki” Nisko

rni24.eu8 września 2020

Informacje dotyczące otwarcia Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” w Nisku

rni24.eu3 września 2020

Wyjątkowa oferta sklepu TIP-TOP ROWERY

rni24.eu24 sierpnia 2020

Oliwier Szot w wakacyjnej audycji Radio Biwak – VIDEO

rni24.eu19 sierpnia 2020

rni24.eu7 lipca 2020

W Zarzeczu się dzieje…. Z Fundacją PZU po lekcjach

rni24.eu3 lipca 2020

Nowy obiekt rekreacyjny w Domostawie

rni24.eu2 lipca 2020

Swoją wiarygodność zbuduję na tym, co zrobię.

rni24.eu25 czerwca 2020

Wyprzedaże letnich kolekcji w VIVO! Stalowa Wola

rni24.eu25 czerwca 2020