W Nisku

W szpitalu poprawią urodę

W szpitalu poprawią urodę

Nie od dziś wiadomo, że szpital w Nisku ma problemy finansowe. Prawdopodobnie zbliża się koniec tych kłopotów. Dowiedzieliśmy się od zaufanych osób w urzędzie marszałkowskim i w rzeszowskim Narodowym Funduszu Zdrowia, że lekarstwem na to ma być otwarcie oddziału chirurgii plastycznej. Oddział będzie dokonywał zabiegów upiększania urody głównie na zasadach komercyjnych. Zabiegał o to osobiście pan starosta Robert Bednarz i jak widać z sukcesem. Sfinansowanie oddziału mają zapewnić środki z UE.

Oddział ma się mieścić w nowym budynku, a inwestycja ma kosztować około sześciu milionów złotych. Ciekawostką jest, że w oddziale mają być przeprowadzane zabiegi polegające na wydłużaniu kości nóg przez co zwiększa się wzrost nawet do pięciu centymetrów. Rozumiemy teraz dlaczego na otwarciu oddziału zależy osobiście panu staroście Bednarzowi. Mówi się również, że zabiegów wydłużania kości nóg mają dokonywać specjaliści z kliniki w Truskawcu na Ukrainie. Ponoć robią to już z powodzeniem od kilku lat. Korzystają z tego również Polacy, choć zabiegi są drogie.

Najwięcej chętnych jest wśród młodych kobiet. Na oddziale w Nisku takie zabiegi mają być częściowo refundowane. Niestety kwota na to jest ograniczona, więc zainteresowanym radzimy już teraz dowiedzieć się szczegółów i zarejestrować się póki co w starostwie. Jeżeli dostaniemy szczegółową informację o tym jakie zabiegi będą wykonywane z refundacją, poinformujemy o tym niezwłocznie.

Paweł Kossowski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

“Powiat Niżański Zimą” – rozstrzygnięcie konkursu

rni24.eu5 marca 2021

Na tej ulicy spodziewaj się częstych kontroli drogowych

rni24.eu5 marca 2021

Zaginął urzędnik gminy Ulanów-Bartek Pucko

rni24.eu4 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rni24.eu1 marca 2021

Bezpłatny kurs komputerowy dla Mieszkańców Gminy i Miasta Nisko

rni24.eu1 marca 2021

Huta Stalowa Wola na rzecz walki z Covid-19

rni24.eu1 marca 2021

Niżańskie Centrum Kultury “Sokół” zaprasza na wystawę

rni24.eu1 marca 2021

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021