Bez kategorii

VOSTER Drzwi – uczestnik tegorocznej Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

VOSTER Drzwi – uczestnik tegorocznej Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

Firma VOSTER Drzwi z Zarzecza koło Niska to kolejny uczestnik tegorocznej, XX edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021 .
 W pierwszych latach działalności Firma zajmowała się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych, natomiast z biegiem czasu poszerzała swoją działalność o stolarkę drzwiową ze specjalizacją w skrzydłach płytowych. Z czasem asortyment został poszerzony o skrzydła ramowe – był to strzał w dziesiątkę, gdyż nowe produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
 Dziś wśród produktów oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Firma dzięki elastyczności i otwartości na potrzeby partnerów oraz klientów poszerzała także swój asortyment o akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp. Ważnym czynnikiem, który wpłynął na rozszerzenie dystrybucji na cały kraj było utworzenie własnej bazy logistycznej. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stała się znaczącym producentem drzwi dostarczanych do największych sieci handlowych w Polsce. Voster to firma, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie całego kraju jak również podbija rynek południowy. Pozwala to na osiągnięcie czołowej pozycji firmy w niezwykle konkurencyjnej branży.
 Polityką firmy jest uważne obserwowanie otaczającej ją rzeczywistości. Dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów pozwala stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego Klienta. Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnym designem. Portfolio firmy Voster obok tysięcy zadowolonych Klientów to szereg nagród i wyróżnień, które potwierdzają naszą pozycję na rynku firm prestiżowych.
Źródło Podkarpacka Nagroda Gospodarcza fb
fot. VOSTER Drzwi fb

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Uczniowie i nauczyciele „Czarnieckiego” w Czechach

rni24.eu22 października 2021

Pomóżmy absolwentce Liceum Ogólnokształcącego w Nisku

rni24.eu16 czerwca 2021

Piknik Charytatywny z Okazji Dnia Dziecka w Sandomierzu

rni24.eu27 maja 2021

Drugi milion dla Bartusia z Sandomierza. Wesprzyj zbiórkę, czasu jest coraz mniej

rni24.eu20 maja 2021

W Zarzeczu powstanie ścieżka rowerowa

rni24.eu17 maja 2021

Zmarł były wikariusz Ulanowa

rni24.eu27 kwietnia 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

rni24.eu22 marca 2021

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

rni24.eu30 grudnia 2020

Komunikat Kurii odnośnie wizyty duszpasterskiej

rni24.eu10 grudnia 2020