W Nisku

VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem

VIVO! Stalowa Wola wspiera lokalną społeczność w walce z koronawirusem

VIVO! Stalowa Wola od początku istnienie chętnie włącza się w działania charytatywne i inicjatywy lokalnych stowarzyszeń. Tym razem centrum handlowe wsparło akcję szycia maseczek zorganizowaną przez mieszkanki osiedla Podwolina w Nisku oraz Koło Gospodyń „Nowosielczanki”. Dzięki zaangażowaniu VIVO! rozdano mieszkańcom Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości blisko 3500 maseczek ochronnych!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Stalowej Woli, we współpracy z regionalnymi stowarzyszeniami, centrum handlowe VIVO! przekazało lokalnej społeczności, w tym Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli blisko 3500 bawełnianych maseczek ochronnych, które pomagają w zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa i znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa osób przebywających w przestrzeni publicznej.

Starannie wykonana maseczka wielokrotnego użytku przeznaczona jest dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych. W części środkowej znajdują się zakładki (tzw. harmonijka), które umożliwiają idealne dopasowanie maseczki do kształtu twarzy. Maseczka wiązana jest na troki lub gumkę, a po każdym zastosowaniu należy wyprać ją ręcznie w temp. 60°C.

Maseczki uszyte zostały dzięki inicjatywie oraz pracy społecznej mieszkańców Stalowej Woli, Niska i okolicznych miejscowości.

*********

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjne centrum handlowe, położone w dzielnicy Poręby – najliczniej zamieszkanej części Stalowej Woli. Obiekt jest doskonale skomunikowany z miastem – dzięki dostępnej komunikacji publicznej, czy też z innymi miejscowościami, dzięki przebiegającej obok, drodze krajowej 77, w stronę Sandomierza i Rzeszowa. Dla odwiedzających dostępnych jest 1000 miejsc parkingowych rozlokowanych bezpośrednio przed wejściem do centrum handlowego. Udostępnienie rozległego parkingu było kluczowe, gdyż VIVO! posiada zasięg na poziomie 400 000 potencjalnych klientów, którzy są w stanie dotrzeć do obiektu w czasie 30-40 minut, w tym z 50 000 Tarnobrzegu czy 25 000 Sandomierza. Doskonale zbilansowany mix najemców VIVO! Stalowa Wola rozlokowany jest na 23 000 m kw. powierzchni i obejmuje m.in. kino Helios, Intermarche, Deichmann, H&M, Martes Sport, Decathlon, Media Expert, RESERVED, MOHITO, House, Cropp, SiNSAY, Home&You, Medicine, Quiosque, Diverse, CCC, SMYK, 4F, Pepco i wiele innych.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Uczeń RCEZ w finale Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

rni24.eu6 maja 2021

W niżańskim „Elektryku” odbyła się Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

rni24.eu4 maja 2021

Uroczystość przekazania obowiązków nowemu dyrektorowi NCK “Sokół”

rni24.eu4 maja 2021

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021

Podziękowanie dla krótkofalowców

rni24.eu29 kwietnia 2021

Mistrzostwa Polski Pumptrack i Puchar Polski BMX

rni24.eu29 kwietnia 2021
slubowanie

W RCEZ w Nisku powstanie oddział przygotowania wojskowego

rni24.eu29 kwietnia 2021

HSW prezentuje nowe materiały z badań ZSSW-30 – strzelania z ppk SPIKE

rni24.eu29 kwietnia 2021

Wystarczy trzy dni, by przekonać się, że Powiat Niżański jest piękny

rni24.eu29 kwietnia 2021