wydarzenia

Targi Ślubne coraz bliżej

Targi Ślubne coraz bliżej

Kilkudziesięciu wystawców będzie uczestniczyło w I Targach Ślubnych organizowanych przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego. Do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego przyjadą przedsiębiorcy m.in. z Sandomierza, Mielca, Stalowej Woli, Łańcuta, Krosna oraz Rzeszowa. Portale rta24.eu oraz tsa.24.com są patronami medialnymi wydarzenia.

Nie zabraknie również kilkunastu przedstawicieli Tarnobrzega. – Mamy blisko sześćdziesięciu wystawców, co poświadcza, że zainteresowanie tego typu działaniami jest pożądane i cieszy się dużym zainteresowaniem. W gronie tym są hotele i restauracje, salony sukni ślubnych, fryzjerzy, wizażyści, floryści oraz dekoratorzy. Liczną grupę stanowią także fotografowie i firmy dekoratorskie – mówi Bogusław Kobyłecki, dyrektor TPPT.
To pierwsze Targi Ślubne w Tarnobrzegu, choć jak podkreśla Anna Wach, prezes TARR, organizowane z dużym zaangażowaniem i nastawieniem na profesjonalizm. Stąd o stoiska wystawiennicze zadba krośnieńska firma Tetrix, która jest liderem w tej branży. Za scenę, światło i nagłośnienie odpowiada Czak Music Tarnobrzeg. Targi są objęte patronatami medialnymi, a dodatkowo reklamuje je Jagoda Judzińska, popularna modelka z V edycji programu Top Model.
Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących – to wykłady tematyczne z liderami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, które odbywać się będą w sali konferencyjnej, show fryzjersko-wizażowe, koncert gwiazdy wieczoru, pokaz tańca, konkursy, prezentacje zespołów weselnych oraz degustacje. Uruchomiona zostanie „Kawiarenka dla zakochanych”, a w niej pełne miłości smaki będzie serwowała Aleksandra Weryńska, właścicielka hotelu Anna w Wielowsi.

Targi umożliwią zwiedzającym, w tym przyszłym parom młodym, poznanie trendów obowiązujących w modzie ślubnej, dlatego jednym z punktów programu będzie Gala Ślubna. Stąd też niepowtarzalna okazja do zaistnienia w branży modelingowej. Casting na modeli i modelki odbędzie się 5 lutego br. w godz. od 15 do 20 w Atelier GA MON w Tarnobrzegu. Serdecznie zapraszamy!

Targi odbędą się 14 lutego w godz. od 10 do 18, TPPT al. Warszawska 227, szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie www.tarr.pl oraz na profilu społecznościowym FB – I Targi Ślubne TARR.

Prezentujemy listę wystawców (którzy już potwierdzili swój udział) według miejscowości.

Tarnobrzeg: Profesjonalne Studio Urody No1, Hotel „Anna”, Recman, Salon Ślubny Dalida, Dom Weselny, Kwiaciarnia „Gosia”, Restauracja „Anser”, Meganadruki – Selfomat, FHU Astra, Pracownia krawiecka „Szyk”, Studio Kosmetyczne Coco, DI JESUS BY COCO STUDIO FELIX LR health&beauty.

Sandomierz: Gi-Gant Bajla Sandomierz, Rezydencja Sandomierska, Sklep Sandra, Akademia Tatuażu i Urody, Pensjonat „Pod Pieprzówkami”, LuxBut, Bukieciarnia Anna Świerkula, Adam Jaskot Fotografia, Hotel, Restauracja „Pod Ciżemką”, Air lekka Fotografia Roman Śmiechowski.

Stalowa Wola: Szast-Prast Fotografia Ślubna, Dekoracje Ślubne „Rosalinda”, Moda Ślubna „Szyk”, Mary Kay Cosmetics, Balonowa Fotka, LT Studio, „Gentlemean” Moda Męska S.C.. Pole&Roll

Rzeszów: Studio Mody „Pilar”

Łańcut: Vipo Krawcy

Krosno: Jubiler Jaracz

Baranów Sandomierski: Zespół Zamkowo-Pałacowy w Baranowie Sandomierskim

Agatówka: Agencja Artystyczna Maciej Osuch, Iskra Film

Gorzyce: Studio Foto Piotr

Dwikozy: Dwór Dwizkozy

Suchy Las: Kilian Master Smak

Pysznica: Bakpol 2

Koprzywnica: IM Dekoracje

Czarna: Redsky Studio

image2

image3

Info:ms/Targi Ślubne TARRdocument.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wydarzenia

Więcej w wydarzenia

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Gmina Jeżowe liderem w zakresie szybkości realizacji spisu!

rni24.eu29 października 2021

Pamiętają o zmarłych Radnych i Honorowych Obywatelach gminy

rni24.eu29 października 2021

Patryk Stosz kolejne dwa lata w Voster ATS Team

rni24.eu29 października 2021

Powstanie ścieżka rowerowa w ciągu drogi Rudnik nad Sanem – Groble

rni24.eu29 października 2021

Podziękowanie dla niżańskich funkcjonariuszy

rni24.eu27 października 2021

Seniorze nie daj się oszukać! Spotkanie z policjantami w klubie seniora

rni24.eu27 października 2021

Śmiertelne potrącenie pieszego w Nisku

rni24.eu25 października 2021

Zakończyła się kwalifikacja wojskowa w Powiecie Niżańskim

rni24.eu25 października 2021