Kronika Policyjna

Takiemu kazać drogę wysprzątać

Takiemu kazać drogę wysprzątać

Jak się ktoś w domu porządku nie nauczył, to i w starym wieku brudasem zostanie. Do tego brudasem bezczelnym. 21-latek wystawił wątpliwej klasy świadectwo swoim rodzicom, ale ma jeszcze szanse sporządnieć. Na razie otoczenie i policja mu w tym pomaga.

W piątkowe popołudnie przez Kamień (pow. rzeszowski) w kierunku Jeżowego i Niska przejeżdżał vw golf. To był początek weekendu, więc ciągnął się sznurek samochodów. W pewnym momencie kierujący golfem przez okno wyrzucił „za siebie” plastikową butelkę. Butelka pechowo, albo celowo, spadła na szybę samochodu jadącego za nim auta, powodując odprysk szyby. Vw nie zatrzymał się. Jego kierowca miał pecha, bo poszkodowany miał w samochodzie kamerę. Jechał więc za golfem, w międzyczasie powiadamiając o zdarzeniu policję. I tak jechali aż do Niska. Na wjazdówce do Niska na drogowego brudasa czekała policja.

Gdy pojawił się poszkodowany, zdarzenie z Kamienia i dalszy przebieg jazdy wszyscy obejrzeli na wideorejestratorze. Kierujący golfem 21-latek nie miał nic na swoją obronę. Policjanci wystawili mu 500-złotowy mandat i obarczyli 16. punktami karnymi. Nie tylko za wyrzucanie odpadów przez okno, ale i za dalszą jazdę, podczas której np. wyprzedzał kolumnę samochodów bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Tata dał samochód, ale porządku nie nauczył. Może kara to spowoduje. – A ja bym mu jeszcze kazał całą drogę od Kamienia do Niska wysprzątać z takich właśnie butelek – komentuje znajomy dziennikarz.

Marcin Swobodny 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Podziękowanie dla niżańskich funkcjonariuszy

rni24.eu27 października 2021

Seniorze nie daj się oszukać! Spotkanie z policjantami w klubie seniora

rni24.eu27 października 2021

Śmiertelne potrącenie pieszego w Nisku

rni24.eu25 października 2021

Uroczyste rozdanie nagród -„Bezpieczne Wakacje 2021”

rni24.eu22 października 2021

Posterunek Policji w Ulanowie w nowej odsłonie

rni24.eu21 października 2021

Poszukiwani świadkowie pożaru

rni24.eu19 października 2021

Konferencja powiatowa z udziałem Policji

rni24.eu14 października 2021

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021