W Nisku

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Andoor Sp. z o.o.

Firma Andoor Sp. z o.o. poszukuje pracowników do Stalowej Woli na stanowiska: operator maszyn stolarskich CNC oraz pracownik produkcji.

Szczegóły ofert:

Operator maszyn stolarskich CNC

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Główne zadania na stanowisku

– Obsługa maszyn CNC do obróbki komponentów ościeżnic
– Bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń
– Przestrzeganie procedur jakościowych
– Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Wymagania

– Min. zawodowe lub średnie
– Umiejętność programowania maszyn CNC
– Min. roczne doświadczenie zawodowe (mile widziane w zawodzie operatora w firmie produkcyjnej)
– Znajomość rysunku technicznego
– Samodzielność w działaniu
– Dokładność
– Dyspozycyjność
– Odpowiedzialność

Oferujemy

– odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na początek okres próbny
– atrakcyjny system wynagrodzenia
– terminową wypłatę wynagrodzenia
– stabilne zatrudnienie na długi okres

Rodzaj pracy: Pełny etat

Pracownik produkcji

– Praca przy linii produkcyjnej ościeżnic drzwiowych
– Pomoc operatorom w obsłudze maszyn stolarskich oraz maszyn sterowanych numerycznie
– Pakowanie towarów gotowych
– Dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

– Umiejętność szybkiego uczenia się
– Sumienność

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza + nagrody)

Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje CV na adres mailowy: praca@andoor.eu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021