Fotorelacje

Szach i mat w rudnickim gimnazjum

Szach i mat w rudnickim gimnazjum

W Publicznym Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem w ubiegłą sobotę, odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy, zorganizowany przez Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

W turnieju wzięło udział 60-ciu uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas 0-III, klas IV-VI oraz gimnazjaliści. Mierzyli się ze sobą zarówno zaczynający swą przygodę ze światem szachów, jak i niezwykle doświadczeni entuzjaści tego sportu. Zwycięzcy oraz wszyscy, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali pamiątkowe dyplomy z autografem św. Mikołaja.
Na wszystkich uczestników imprezy czekał poczęstunek i gorąca herbata. Pączki ufundowali Państwo Renata i Paweł Skibowie.

Nie były to jedyne atrakcje czekające na zgromadzonych, bowiem otrzymali oni także świąteczne paczki ze wspaniałymi upominkami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Elżbieta Maczuga wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem, Paweł Lewko – Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu, Grzegorz Cynk – Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Opieki Społecznej, Zdrowia, Ładu i Porządku, Małgorzata Sztaba-Cholewa Wice-Prezes Podkarpackiego Związku Szachowego, Piotr Potocki Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Andrzej Błaż – Dyrektor Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem oraz Antoni Wnuk – Przewodniczący Sekcji Szachowej UKS „Orlik”.

Cała uroczystość utrzymana była w radosnej atmosferze świątecznego ciepła i życzliwości. Aby podkreślić specyfikę i magię Świąt, wszyscy gracze nosili mikołajowe czapki, ufundowane przez Antoniego Wnuka.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania.

Agata Piotrowska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Muzyczna uczta dla wielbicieli klasyki i organowego brzemienia

rni24.eu6 września 2021

Zima w Nisku

rni24.eu26 stycznia 2021

Tydzień na budowie S19 -Fotorelacja

rni24.eu4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

rni24.eu30 lipca 2020

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Budowa obwodnicy Nisko – Stalowa Wola. Fotorelacja

rni24.eu14 maja 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rni24.eu11 lutego 2019

Fotograf z Niska jako jedyny Polak na przejmującej wyprawie w Srebrenicy

rni24.eu10 sierpnia 2018

Myśliwi świętowali w Żabnie

rni24.eu1 października 2017