W Nisku

Superior Industries poszukuje kandydatów na stanowisko pracy

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży. Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WYTAPIACZ

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa pieców topialnych, załadunek, zlewanie,
  • Obsługa suwnic sterowanych z poziomu „0” lub obsługa wózków widłowych, transport palet
    i kadzi,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego,
  • Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych „II WJO” lub suwnic „II S” ( w tym lejnicze).
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku wytapiacz lub podobnym,

 Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
  • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości “Wytapiacz”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

“Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę”.

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

Biblioteka Publiczna w Nisku otrzyma 24 tys. zł Powiatu Niżańskiego

rni24.eu22 stycznia 2021

Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych Babć i Dziadków !

rni24.eu21 stycznia 2021

120 tys. zł dla niżańskiej lecznicy na instalację tlenową

rni24.eu20 stycznia 2021

Kalendarz 2021 – Niżańskie pejzaże

I otwarty konkurs ofert 2021 dla organizacji pozarządowych

rni24.eu14 stycznia 2021
straosta

Starosta podsumował prace Powiatu

Zmarł ks. prał. Marian Rajchel, organizator parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nisku-Malcach

rni24.eu13 stycznia 2021

Szpital w Nisku punktem szczepień Etapu I

Powiat Niżański wspiera prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej

rni24.eu12 stycznia 2021