W powiecie

Sukces “Orlików” z Rudnika nad Sanem

W dniu 20.12.15r rozegrano Turniej Mikołajkowy Szachowo-Tenisowy o puchar Burmistrza miasta Leżajska.

W klasyfikacji kobiet pewne zwycięstwo odniosła Joanna Burdzy “Orlik” Anna Trybowska była czwarta, a Barbara piąta. W kategorii juniorek do lat 12-tu pierwsze miejsce zajęła Natalia Słoniec, miejsce drugie wywalczyła Patrycja Zygmunt, czwarta była Kamila Sztaba na piątym miejscu uplasowała się Magdalena Zygmunt. W kategorii juniorów do lat 12-tu miejsce trzecie zajął Mikołaj Złotek. zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne,dyplomy,oraz nagrody rzeczowe. W turnieju startowało 97 zawodników z różnych miast Polski i Ukrainy. Rok 2015 to rok znakomitych sukcesów zawodników UKS”Orlik” Kierownictwo sekcji składa serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdów zawodników.

źródło: UM Rudnik nad Sanem/M.Maj