W Nisku

Starosta pogratulował sukcesu niżańskim strażakom

Starosta pogratulował sukcesu niżańskim strażakom

Robert Bednarz, starosta niżański, złożył na ręce Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nisku, podziękowania i gratulacje oraz drobne upominki, dla Strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nisku, za zajęcie III miejsca w klasyfikacji drużynowej XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym.

Zdobycie tak wysokiej pozycji wymagało od strażaków ciężkiej pracy i wysiłku fizycznego podczas wielogodzinnych treningów sportowych. To nie pierwszy ich sukces. Strażacy od lat osiągają, tak wysokie wyniki w niełatwych konkurencjach strażackich na szczeblu wojewódzkim i rozsławiają naszą jednostkę i nasz Powiat.

IMG_8609

Starosta zadeklarował wspieranie strażaków w procesie przygotowań do kolejnych zawodów, celem osiągnięcia coraz lepszych efektów swojej ciężkiej pracy.

Należy wspomnieć, że o puchar najlepszego w klasyfikacji drużynowej XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym walczyło ponad 200 zawodników z Komend Miejskich i Powiatowych PSP województwa podkarpackiego. Drużyna Komendy Powiatowej PSP w Nisku stanęła na podium, zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej, na 21 startujących drużyn. Zawody były rozgrywane w konkurencjach: pożarniczy tor przeszkód – 100 m, wspinanie po drabinie hakowej na III piętro wspinalni, sztafeta pożarnicza 4×100 z przeszkodami i pożarnicze ćwiczenie bojowe.

IMG_8612

W drużynie KP PSP Nisko startowali: kpt. Ireneusz Stafiej, kpt. Akadiusz Bąk, mł. kpt. Mateusz Dec, mł. kpt. Łukasz Padowski, st. asp. Mariusz Zastawny, ogn. Sławomir Nawrocki, sekc. Damian Serafin, sekc. Jocek Krzysztof i str. Wojciech Garbacz.

Starostwo Powiatowe Nisko / fot. KP PSP w Nisku

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021