W Nisku

Spotkania świąteczne Starosty Niżańskiego

Spotkania świąteczne Starosty Niżańskiego

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia to czas wielu spotkań. W tym też czasie u Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza odbyły się przedświąteczne spotkania, w których uczestniczyli naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Nisku, dyrektorzy jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego oraz kierownictwo powiatowych służb, inspekcji i straży z powiatu niżańskiego.

Starosta, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, składał na ręce zebranych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników: Starostwa, jednostek organizacyjnych Powiatu oraz powiatowych służb inspekcji i straży: – Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę dużo dobroci od ludzi i radości, szczęścia rodzinnego a Nowy 2019 Rok niech obfituje w Błogosławieństwo Boże w każdym dniu i niech pozwoli doświadczyć ludzkiej serdeczności oraz zrealizować wszystkie zamierzenia i plany.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiły Staroście dzieci ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Gawra” w Nisku, dzieci z Przedszkola DOMmisia oraz z Zespołu Pieśni i Tańca „Racławice”, składające przedświąteczną wizytę i przekazujące Staroście życzenia świąteczne i noworoczne.

Starosta Niżański nie tylko zapraszał gości do siebie, ale również, wspólnie z Wicestarostą Adamem Machem uczestniczyli w wielu spotkaniach opłatkowych organizowanych przez parlamentarzystów, stowarzyszenia, jednostki i instytucje.

Z tej okazji Starosta składa serdeczne podziękowania wszystkim za miłe bożonarodzeniowe życzenia, nadsyłane do Starostwa, oraz za wszystkie otrzymane zaproszenia na spotkania opłatkowe i wigilijne.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia 2018 roku, pracownicy Starostwa Powiatowego w Nisku zebrali się na uroczystym spotkaniu opłatkowym, którego gospodarzem był Starosta Robert Bednarz, który złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Fragment Pisma Św. odczytał Wicestarosta Adam Mach. W spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy wszyscy składali sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem.

_MG_3476

_MG_3680

20181220_131448

Źródło: Powiat Niżański 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Policjantka rozmawiała z uczniami o cyberzagrożeniach

rni24.eu13 maja 2021

Niżańskie Centrum Kultury “Sokół” zaprasza na wystawę

rni24.eu13 maja 2021

Andżelika Guściora w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

rni24.eu12 maja 2021

Voster ATS Team na Tour de Hongrie

rni24.eu11 maja 2021

Mistrzostwa Polski Pumptrack Podwolina

rni24.eu11 maja 2021

Uczeń RCEZ w finale Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

rni24.eu6 maja 2021

W niżańskim „Elektryku” odbyła się Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

rni24.eu4 maja 2021

Uroczystość przekazania obowiązków nowemu dyrektorowi NCK “Sokół”

rni24.eu4 maja 2021

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021