sport

Sokołek tuż za podium w Przeworsku

Chłopcy z rocznika 2004/2005 zajęli 4 miejsce na czwartkowym turnieju w Przeworsku. Miejsce nie jest szczytem marzeń, ale poziom turnieju był bardzo wysoki.

Gra niżańskiej drużyny była bardzo dobra. Wszyscy zawodnicy rozegrali równą ilość minut, a każdy zawodnik wchodzący z ławki dawał jakość drużynie. Cała drużyna zaprezentowała wyrównany poziom gry.
Pierwszy mecz na turnieju Sokołek przegrał z Orlikiem Przemyśl 0:2, mecz był wyrównany lecz drużyna z Przemyśla miała mocny fizycznie skład i to zdecydowało o zwycięstwie. Sokołek też miał swoje okazje, ale bramkarz przeciwników był w świetnej formie. Został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
W drugim meczu Sokołek wygrał 5:0 z DAF Rzeszów. W trzecim meczu drużyna zremisowała ze Stalą Stalowa Wola. Do zwycięstwa zabrakło 20sekund! Mecz zaczął się zaskakującym strzałem w pierwszej minucie. B. Giemza zdobył gola głowa.
Czwarty mecz z Orzełkiem Przeworsk Sokołek przegrał 1:3. Przegrana z dobrze dysponowanym tego dnia rywalem była po prostu do przewidzenia. Na pocieszenie trzeba dodać, że inne drużyny przegrywały z Sokołkiem do meczu finałowego 9 bramkami. Ostatni mecz z Mrówlanką Mrówla chłopcy wygrali 5:0

WYNIKI:
Sokołek Nisko – Orlik Przemyśl 0:2
Sokołek Nisko – DAF Rzeszów 5:0 (R. Masternak, K.Majchrzak, S.Potocki, K. Baran, sam.)
Sokołek Nisko – Stal Stalowa Wola 2:2 (B. Giemza x2)
Sokołek Nisko – Orzełek Przeworsk 1:3 (K.Majchrzak)
Sokołek Nisko – Mrówlanka Mrówla 5:0 (B.Giemza, K.Majchrzak x2, M. Krasoń, S. Potocki