W Nisku

Piknik Patriotyczno-Rodzinny w Rudniku

Piknik Patriotyczno-Rodzinny w Rudniku

16 czerwca 2019 r. w Centrum Caritas Diecezji Sandomierskiej w Rudniku nad Sanem odbył się Piknik Patriotyczno-Rodzinny połączony z dniem Matki i Dziecka. 

Wszystkich zebranych powitał dyrektor ks. Tomasz Szostek z Centrum Caritas. Konferansjerem całej imprezy był Jerzy Horodecki. Piknik rozpoczęły zabawy integracyjne przy muzyce, prowadzone przez DJ OMEGA&LUKAS oraz instruktorki z Zumba&Fun. W układach choreograficznych zaprezentował się zespół akrobatyczno – taneczny uczniów z Placówki Artystycznej ,,Świat Muzyki” z Nowej Sarzyny. Centralnym punktem pikniku był koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pt. ,,Piękna Nasza Polska Cała”.

Na scenie zaprezentowało się 68 artystów chóru, baletu, solistów oraz orkiestry wspomaganych przez kilkunastoosobową grupę techników. Koncert rozpoczął się uroczystym polonezem, oprócz tego można było usłyszeć wiele innych znanych pieśni m.in. ,,Mazurka Trzeciego Maja”, ,,Rotę”, ,,Boże coś Polskę”, ,,Póki Polska żyje w nas”.

Wśród atrakcji nie zabrakło pokazu zumby, dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, animacji balonowych, malowania twarzy i paznokci, kiermaszu wyrobów rękodzielniczych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria piknikowa, w której główną nagrodą był rower miejski, a poza tym m.in. zestaw muzyczny, urządzenie wielofunkcyjne do obróbki drewna, vouchery do cukierni czy na wymianę opon, bony do salonów kosmetycznych i fryzjerskich czy na sesję fotograficzną, rodzinny spływ galarem na Sanie oraz karmniki dla ptaków.

Impreza nie mogła obejść się bez wizyty rudnickich motocyklistów, którzy chętnie zabierali na przejażdżkę. W czasie pikniku serwowano kiełbaski z grilla, ciepłe i zimne napoje. Klub Seniora serwował kolorowe kanapki i inne przekąski.

Najmłodsi mieli możliwość zobaczenia wozu strażackiego i policyjnego, usiąść za kierownicą i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Nad bezpieczeństwem gości czuwała służba medyczna z wyspecjalizowaną jednostką ratowniczą, straż, policja oraz ochrona.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Materiały prasowe 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

W Zarzeczu się dzieje…. Z Fundacją PZU po lekcjach

rni24.eu3 lipca 2020

Budowa sieci kanalizacyjnej w Nowosielcu – etap IV

rni24.eu3 lipca 2020

Samochód ciężarowy uderzył busa

rni24.eu2 lipca 2020

Pijany rowerzysta wjechał pod koła BMW

rni24.eu2 lipca 2020

Ośrodek ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Nisku

rni24.eu2 lipca 2020

Tragiczny wypadek na ul.Słonecznej w Nisku

rni24.eu2 lipca 2020

Nowy obiekt rekreacyjny w Domostawie

rni24.eu2 lipca 2020

Na lotnisko w Jasionce wróciły połączenia międzynarodowe!

rni24.eu1 lipca 2020

#GaszynChallenge HSW Stalowa Wola S.A. – VIDEO

rni24.eu1 lipca 2020