Kronika Policyjna

Potwierdzili zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Potwierdzili zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Niżańscy policjanci weryfikowali wczoraj nowo wprowadzone na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, zgłoszenie dotyczące przekraczania prędkości na wyremontowanym odcinku ul. Rzeszowskiej w Nisku. Podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali prawo jazdy mieszkańca Niska, który jechał na tym odcinku z prędkością 101 km/h. Dodatkowo prowadzone przez niego auto nie miało ważnych badań technicznych.

W środę na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pojawiło się zgłoszenie wskazujące na łamanie przepisów przez kierowców przekraczających dozwoloną prędkość na ul. Rzeszowskiej w Nisku. Zgłoszenie dotyczyło wyremontowanego odcinka i obowiązującego w tym miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h. Droga na tym odcinku jest wąska, przekroczenia prędkości stanowią zagrożenie dla kierowców i pieszych.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego sprawdzali, czy na ul. Rzeszowskiej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego. O godz. 8 zatrzymali do kontroli drogowej renault lagunę. Kierowca, 35-letni mieszkaniec Niska, jechał z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W trakcie sprawdzania dokumentów kierowcy okazało się, że pojazd nie ma ważnych badań technicznych. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 35-latkowi na okres 3 miesięcy. Zatrzymali również dowód rejestracyjny auta i wręczyli kierowcy mandat.

We wskazanym miejscu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej jadącego z niedozwoloną prędkością busa, prowadzonego przez mieszkańca Stalowej Woli. Kierowca dostał od policjantów mandat za nieprzepisową jazdę.

Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, można w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób, zgłaszać policjantom wszelkie problemy. Istnieje również możliwość dodawania zdjęć i komentarzy.

303-155874

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Kronika Policyjna

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Mężczyzna podtruł się czadem

rni24.eu9 lutego 2021

Niżańska Policja ostrzega przed oszustami

rni24.eu5 lutego 2021

Spotkanie z uczniami w ramach zbliżającego się “Dnia bezpiecznego internetu”

rni24.eu1 lutego 2021

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli narkotyki

rni24.eu29 stycznia 2021