
Zarząd Powiatu Niżańskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku. Kandydaci mogą nadsyłać dokumenty do 1 kwietnia 2017 roku.
W związku z tym, że w poprzednim konkursie wpłynęła tylko jedna oferta, zarząd podjął decyzję o ogłoszeniu ponownego konkursu na stanowisko dyrektora niżańskiego szpitala.
Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe, mieć wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika podmiotu leczniczego, co najmniej pięcioletni staż na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy. Kandydat na dyrektora nie może być prawomocnie skazany za przestępstwo popełnione umyślnie.
Dodatkowo nowy dyrektor powinien mieć widzę na temat zadań, jakie realizuje niżański szpital, a także znać przepisy prawne regulujące działalność podmiotów leczniczych, mieć wiedzę z zakresu zarządzania finansami publicznymi, doświadczenie w zakresie wprowadzania standardów i procedur medycznych oraz w pozyskiwaniu źródeł finansowania.
Wykaz niezbędnych dokumentów oraz szczegóły dotyczące ogłoszenia znajdują się TUTAJ.
Szpital im. PCK Nisko / Małgorzata Petecka
Facebook
RSS