ogłoszenia

Pomóżmy pani Zofii

Pomóżmy pani Zofii

Stowarzyszenie „Dobro Powraca” po raz kolejny zwraca się z prośbą o pomoc, tym razem dla pani Zofii.

Zofia

Pani Zofia ma 65 lat i pilnie potrzebuje pomocy. Zdiagnozowano u niej raka trzustki i i tylko metoda NanoKnife może pomóc uratować jej życie. Zabieg zaplanowano na połowę grudnia, niestety operacja jest kosztowna i nie jest refundowana przez NFZ.

76.500, 00 zł. tyle potrzeba pieniędzy na to, aby uratować życie pani Zofii. Rodzina nie posiada takiej kwoty i apeluje o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. Oto fragment listu napisany przez najbliższych:

„Prosimy ludzi dobrej woli nie zostawiajcie nas samych! Jeśli ktoś może, prosimy o wpłacanie choćby najmniejszej kwoty na podane niżej konto. Liczy się każdy grosz!

Tak bardzo pragniemy uratować naszą Babcię za jej dobre serce i za to, że po prostu jest z nami.

Babcia dowiedziała się o tej podstępnej chorobie przez przypadek, bo wcześniej podejrzewano kamienie w nerkach. Po dokładniejszej diagnozie szybko znalazła się w klinice w Lublinie, gdzie potwierdziło się najgorsze- rak trzustki, który brzmiał jak wyrok. Operacja miała trwać kilka godzin, ale okazało się, że guz jest nieoperacyjny, natomiast Babcia cierpi na przepuklinę, która została usunięta.

W tym całym nieszczęściu tak się złożyło, że ta przepuklina spowodowała szybsze zdiagnozowanie raka trzustki i dlatego jest szansa na uratowanie naszej Babci!

Pragniemy powiedzieć Żono, Babciu, Mamusiu, nie martw się już i nie poddawaj, uratujemy Cię, bo ludzie mają dobre serca i dlatego prosimy ich o pomoc.

Wierzymy, że Dobro zawsze powraca.”

Wpłaty na konto Stowarzyszenia nadzoruje Konrad Mężyński – tel. 503 603 676.

Wpłat można dokonywać na konto: Stowarzyszenie „Dobro Powraca” 60 2030 0045 1110 0000 0237 0190 Bank BGŻ S.A. Oddział operacyjny w Stalowej Woli z dopiskiem „Dla Zofii”.

Więcej informacji o akcji na stronie www.dobropowraca.org

źródło: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ogłoszenia

Więcej w ogłoszenia

Nie posługuj się unieważnionym dowodem osobistym!

rni24.eu30 stycznia 2016

PrzyjdźŸ, skorzystaj z bezpłatnych porad o funduszach

rni24.eu13 października 2015