Bez kategorii

Pomóżmy absolwentce Liceum Ogólnokształcącego w Nisku

Pomóżmy absolwentce Liceum Ogólnokształcącego w Nisku

Pomóżmy absolwentce Liceum Ogólnokształcącego w Nisku – Sabinie Góreckiej.

https://zrzutka.pl/cssemf?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3aWNrBbHTOwRuUeRdSP3A3Ykr5gYb27c2xeZxb45rq-Qvq0DhorV4FIbk

 

„Mam na imię Sabina mam 32 lata. Gdy miałam 17 lat zachorowałam na Stwardnienie rozsiane byłam objęta programem leczenia skierowanym na tą chorobę, jednak leczenie nie przyniosło rezultatu. W wieku 20 lat straciłam sprawność fizyczną i wzrok. Stając się niesamodzielna. A stało się to z dnia na dzień.

Wtedy zaczęła się walka, w szpitalu na oddziale rehabilitacji spędziłam pół roku. Gdzie na nowo uczyłam się chodzić. Od czasu, gdy zachorowałam był to najpiękniejszy moment dla mnie i moich najbliższych jednak nie minęło wiele czasu i znowu nie byłam w stanie funkcjonować. Z uwagi na tak szybki i ciężki postęp choroby lekarze zaczęli szukać przyczyn, rozszerzono badania i tak trzy lata temu lekarze wydali kolejną diagnozę. Tym razem był to Zespół Devica. Kolejny cios dla mnie i moich bliskich. Wiem jedno, że nigdy się nie poddam!!! Walczę o swoje zdrowie każdego dnia i wierzę, że nadal istnieje dla mnie szansa, aby odzyskać to, co zabrała mi choroba. Wraz z moimi najbliższymi wciąż czekamy na ten piękny moment, kiedy jeszcze raz zacznę wracać do zdrowia. Moją całą nadzieję pokładam w leczeniu komórkami macierzystymi, na które się zakwalifikowałam. Ono może mi pomóc, gdy wszystko inne zawodzi. Terapia ta skutecznie pomogła wielu osobom, które tak jak ja miały problem ze wzrokiem przy SM. Przeszkodą jest bariera finansowa, ponieważ terapia jest bardzo droga. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie finansowe, abym mogła podjąć leczenie. Liczy się każda złotówka. Z góry dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i podarowanie mi kawałka nieba na ziemi, bo tym byłoby dla mnie odzyskanie wzroku i sprawności.”

 

 

 

Źródło zrzutka.pl

Powiat Niżański

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Uczniowie i nauczyciele „Czarnieckiego” w Czechach

rni24.eu22 października 2021

Piknik Charytatywny z Okazji Dnia Dziecka w Sandomierzu

rni24.eu27 maja 2021

Drugi milion dla Bartusia z Sandomierza. Wesprzyj zbiórkę, czasu jest coraz mniej

rni24.eu20 maja 2021

W Zarzeczu powstanie ścieżka rowerowa

rni24.eu17 maja 2021

Zmarł były wikariusz Ulanowa

rni24.eu27 kwietnia 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

rni24.eu22 marca 2021
ROCZNIAK

VOSTER Drzwi – uczestnik tegorocznej Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

rni24.eu29 stycznia 2021

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

rni24.eu30 grudnia 2020

Komunikat Kurii odnośnie wizyty duszpasterskiej

rni24.eu10 grudnia 2020