W Nisku

Policjanci pomogli nietrzeźwym mężczyznom

Policjanci pomogli nietrzeźwym mężczyznom

W weekend policjanci trzykrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi nietrzeźwych osób leżących przy drodze. Jeden z mężczyzn został przewieziony do wytrzeźwienia, dwóch kolejnych do szpitala.

W piątek po godz. 15, policjanci zostali skierowani na ul. Kościuszki w Nisku, gdzie zastali leżącego na chodniku mężczyznę. Czuć było od niego alkohol, miał bełkotliwą mowę i problemy z utrzymaniem równowagi. Ze względu na niskie temperatury i brak rodziny, która mogłaby się nim zaopiekować, policjanci zatrzymali 65-latka z Niska do wytrzeźwienia.

Tego samego dnia po godz. 21, dyżurny komendy otrzymał kolejne zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy drodze na ul. Głowackiego w Rudniku nad Sanem. Funkcjonariusze na miejscu zastali leżącego na poboczu nietrzeźwego mężczyznę, a obok niego rower. 49-latek z Jeżowego, ze względu na duże wychłodzenie organizmu, decyzją ratownika medycznego został przewieziony do szpitala.

W sobotnie popołudnie policjanci zostali skierowani do szpitala, gdzie został przewieziony mężczyzna, którego znaleziono leżącego na poboczu drogi w Mostkach. Z mężczyzną nie było żadnego kontaktu, czuć było od niego alkohol. Ze względu na wyziębienie organizmu pozostał w szpitalu. Policjanci ustalili personalia mężczyzny.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na Policję lub Straż Miejską. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021

KULTURA I ROZRYWKA Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rni24.eu9 lutego 2021