W Nisku

Remont sali gimnastycznej i boiska wielofunkcyjnego przy Liceum Ogólnokształcącym w Nisku

Remont sali gimnastycznej i boiska wielofunkcyjnego przy Liceum Ogólnokształcącym w Nisku

Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Wicestarosta Adam Mach w dniu 14 marca 2019 r. podpisali umowę na zadanie pn. „Remont sali gimnastycznej i boiska wielofunkcyjnego przy Liceum Ogólnokształcącym”. Jest to jedno z zadań realizowanych ze środków z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wykonawcą inwestycji jest Eugeniusz Drabik Usługi Remontowo – Budowlane z Jeżowego.

Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 2 mln zł., z czego blisko 50% stanowi dofinansowanie w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”.

Dzięki pozyskanym środkom wymienione zostaną instalacje, wentylacja mechaniczna, stolarka okienna i drzwiowa, pokrycie dachu, posadzka w sali oraz płytki podłogowe i ścienne na zapleczu sali i łączniku. Ponadto zostanie wybudowana ścianka wspinaczkowa oraz wyposażona siłownia. Pozyskane środki pozwolą również na wyremontowanie boiska wielofunkcyjnego.

Remont sali gimnastycznej oraz boiska realizowany będzie w 2019 i 2020 roku. Planowany termin realizacji zadania to koniec maja 2020 r.

Źródło: Powiat Niżański 

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. max

    25 marca 2019 at 09:44

    czy są inne firmy niż z jeżowego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

I otwarty konkurs ofert 2021 dla organizacji pozarządowych

rni24.eu14 stycznia 2021
straosta

Starosta podsumował prace Powiatu

rni24.eu14 stycznia 2021

Zmarł ks. prał. Marian Rajchel, organizator parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nisku-Malcach

rni24.eu13 stycznia 2021

Szpital w Nisku punktem szczepień Etapu I

rni24.eu13 stycznia 2021

Powiat Niżański wspiera prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej

rni24.eu12 stycznia 2021

Testy na obecność koronawirusa dla nauczycieli

rni24.eu12 stycznia 2021

18 stycznia uczniowie klas I-III wracają do nauczania stacjonarnego

rni24.eu11 stycznia 2021

Pomoc dla pogorzelców

rni24.eu8 stycznia 2021

Uwaga ! Zakaz wstępu na poligon

rni24.eu8 stycznia 2021