Kronika Policyjna

Po dzieci przyjechała pijana matka. W domu czekał pijany ojciec

Po dzieci przyjechała pijana matka. W domu czekał pijany ojciec

Niżańscy policjanci zatrzymali kobietę, która nietrzeźwa przyjechała odebrać swoje dzieci ze szkoły. Chwilę wcześniej celowo zniszczyła antenę CB w samochodzie stojącym przed jedną z posesji w Mostkach. Kobieta miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj przed godz. 12, policjanci otrzymali informację o kobiecie, która celowo zniszczyła antenę CB w pojeździe zaparkowanym przed jedną z posesji w Mostkach. Na miejsce został skierowany patrol. Z relacji poszkodowanego wynikało, że w momencie, kiedy siedział wspólnie z kolegą przed domem, kobieta podeszła do jego opla i zaczęła szarpać za antenę, próbując ją oderwać. Na widok podchodzącego właściciela uciekła.

W trakcie kiedy policjanci ustalali okoliczności zdarzenia, obok posesji przejeżdżał autobus szkolny, a za nim samochód. Poszkodowany poinformował policjantów, że tym autem najprawdopodobniej kierowała kobieta, która uszkodziła mu antenę. Chwilę później funkcjonariusze zauważyli kobietę z dwójką dzieci w wieku 7 i 8 lat. Szła do zaparkowanego niedaleko samochodu. Policjanci wylegitymowali wskazaną osobę. Okazało się, że 33-latka z Majdanu Golczańskiego była nietrzeźwa. Alkomat wskazał w jej organizmie 1,5 promila. Świadkowie widzieli, jak wysiadała z pojazdu.

Kobieta przyjechała odebrać z przystanku swoje dzieci wracające ze szkoły. W domu policjanci zastali pijanego ojca. Dzieci zostały oddane pod opiekę dziadkowi. Policjanci wyjaśniają przyczynę zniszczenia przez kobietę anteny w samochodzie.

źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

rni24.eu3 marca 2021

Czujność sąsiadów pomogła zatrzymać włamywaczy

rni24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwy, nastoletni włamywacz- zamknięty w sklepie

rni24.eu2 marca 2021

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

rni24.eu1 marca 2021

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021