Kronika Policyjna

Po drodze zgubił skradziony towar

Po drodze zgubił skradziony towar

Na początku października sprawca ukradł rower uciekając ze sklepu ze skradzionymi artykułami. Mężczyzna nie nacieszył się nimi długo, po drodze zaczepił reklamówką o przejeżdżający pojazd i zgubił je. W trakcie prowadzonego dochodzenia policjanci ustalili, że ma również na swoim koncie włamanie do kiosku w Nisku.

W pierwszych dniach października policjanci zostali wezwani na miejsce kradzieży w jednej z drogerii na terenie Niska. Sprawca został zauważony przez klienta w momencie, kiedy chciał wyjść ze sklepu ze skradzionymi artykułami. Zdążył jednak uciec. Po chwili na tej samej ulicy zauważył rower. Ukradł go, aby jak najszybciej oddalić się z miejsca. Kradzież roweru widziała jego 14-letnia właścicielka. Jednoślad stał przed posesją niezabezpieczony. Kiedy sprawca wsiadł na niego dziewczynka zaczęła krzyczeć za złodziejem, aby oddał jej rower. Sprawca odpowiedział jej tylko, że już  za późno.

Miał jednak pecha. Zaczepił reklamówką o przejeżdżający samochód, rozrywając ją. Kosmetyki i środki piorące rozsypały się po ziemi. Kierująca pojazdem pozbierała je i oddała kierowniczce sklepu, która wybiegła za złodziejem. Sprawca został rozpoznany przez jednego z mieszkańców, znany był dobrze również niżańskim policjantom.

W trakcie prowadzonego dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że na swoim koncie ma również włamanie do kiosku w centrum Niska. 40-latek tego dnia spożywał alkohol, chciało mu się pić. Przechodząc nocą obok kiosku na wystawie zobaczył napoje. Postanowił się włamać do kiosku przez okno.  Z wnętrza zabrał cztery worki z różnymi artykułami, papierosami, bateriami i zapalniczkami. Suma strat wynosiła około 4 tys. złotych.  Część papierosów sprzedał na targu przypadkowym przechodniom.

Sprawca, 40-letni mieszkaniec Niska odpowie za kradzież kosmetyków, roweru i włamanie do kiosku.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Konferencja powiatowa z udziałem Policji

rni24.eu14 października 2021

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021

Do skradzionej betoniarki dotarli po śladach kół

rni24.eu8 października 2021

Skradziona piła szybko trafiła do właściciela

rni24.eu6 października 2021

Policyjne działania „Motocykl”

rni24.eu4 października 2021

Ukradł portfel z dokumentami, usłyszał zarzuty

rni24.eu4 października 2021

Kradł paliwo z tirów z budowy S-19, został zatrzymany

rni24.eu29 września 2021

Pijany bez uprawnień kierował passatem

rni24.eu13 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

rni24.eu8 września 2021