Kronika Policyjna

Po drodze zgubił skradziony towar

Po drodze zgubił skradziony towar

Na początku października sprawca ukradł rower uciekając ze sklepu ze skradzionymi artykułami. Mężczyzna nie nacieszył się nimi długo, po drodze zaczepił reklamówką o przejeżdżający pojazd i zgubił je. W trakcie prowadzonego dochodzenia policjanci ustalili, że ma również na swoim koncie włamanie do kiosku w Nisku.

W pierwszych dniach października policjanci zostali wezwani na miejsce kradzieży w jednej z drogerii na terenie Niska. Sprawca został zauważony przez klienta w momencie, kiedy chciał wyjść ze sklepu ze skradzionymi artykułami. Zdążył jednak uciec. Po chwili na tej samej ulicy zauważył rower. Ukradł go, aby jak najszybciej oddalić się z miejsca. Kradzież roweru widziała jego 14-letnia właścicielka. Jednoślad stał przed posesją niezabezpieczony. Kiedy sprawca wsiadł na niego dziewczynka zaczęła krzyczeć za złodziejem, aby oddał jej rower. Sprawca odpowiedział jej tylko, że już  za późno.

Miał jednak pecha. Zaczepił reklamówką o przejeżdżający samochód, rozrywając ją. Kosmetyki i środki piorące rozsypały się po ziemi. Kierująca pojazdem pozbierała je i oddała kierowniczce sklepu, która wybiegła za złodziejem. Sprawca został rozpoznany przez jednego z mieszkańców, znany był dobrze również niżańskim policjantom.

W trakcie prowadzonego dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że na swoim koncie ma również włamanie do kiosku w centrum Niska. 40-latek tego dnia spożywał alkohol, chciało mu się pić. Przechodząc nocą obok kiosku na wystawie zobaczył napoje. Postanowił się włamać do kiosku przez okno.  Z wnętrza zabrał cztery worki z różnymi artykułami, papierosami, bateriami i zapalniczkami. Suma strat wynosiła około 4 tys. złotych.  Część papierosów sprzedał na targu przypadkowym przechodniom.

Sprawca, 40-letni mieszkaniec Niska odpowie za kradzież kosmetyków, roweru i włamanie do kiosku.

źródło: KPP Nisko

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Na tej ulicy spodziewaj się częstych kontroli drogowych

rni24.eu5 marca 2021

Zaginął urzędnik gminy Ulanów-Bartek Pucko

rni24.eu4 marca 2021

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

rni24.eu3 marca 2021

Czujność sąsiadów pomogła zatrzymać włamywaczy

rni24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwy, nastoletni włamywacz- zamknięty w sklepie

rni24.eu2 marca 2021

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

rni24.eu1 marca 2021

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021