sport

Plebiscyt roztrzygnięty. Zwycięzcom gratulujemy.

8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa  IV Plebiscytu sportowego portalu Rni24.eu ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego. Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Kupka. Zaproszeni goście zobaczyli również występ iluzjonisty  Macieja Kozłowskiego znanego między innymi z programu Mam Talent. Kapituła plebiscytu uhonorowała 3 firmy które w sposób szczególny wspierają lokalny sport ,Superior Industries  , Vivo Stalowa Wola oraz Autorud . Nagrodę specjalną przygotował znany i ceniony złotnik sandomierski Cezary Łutowicz.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobył Mikołaj Waszkiewicz (444głosów). Na drugim uplasował się Wiktor Gnatek (799 głosy). Zwyciężył Kacper Małek (947głosów).

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 275 głosów zdobył Damian Skakuj   Drugie miejsce należy do Roberta Sołtysa  (395 głosy). Zwyciężył z ilością 435 głosów Rafał  Kania.

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobył Patryk Drzymała  z ilością 277  głosów. Druga była Anna Sabat  (476 głosów), a zwyciężyła po raz drugi Barbara Trybowska zdobywając 521 głosy.