Fotorelacje

Piosenką promowali zdrowie

Piosenką promowali zdrowie

Przedszkolaki z 13 placówek wzięły udział w IX Festiwalu Przedszkolaków Piosenki Promującej Zdrowie. Sala widowiskowa Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół” po raz kolejny rozbrzmiewała muzyką, śpiewem i tańcem.

Główne cele festiwalu, w którym brały udział maluchy to promowanie prawidłowych postaw wobec zdrowia, zachęcenie dzieci do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu oraz promowanie uzdolnień muzycznych.

W dziewiątej edycji festiwalu wystąpili reprezentanci Niepublicznego Przedszkola DOMmisia w Nisku (ul. Szopena), PSP w Jeżowem Centrum, Przedszkola nr 1 w Nisku, Niepublicznego Przedszkola „Żaczek” w Nisku, Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem, PSP nr 3 w Nisku, Przedszkola Gminnego w Krzeszowie, Przedszkola Publicznego nr 15 w Stalowej Woli, Niepublicznego Przedszkola DOMmisia w Nisku (ul. Tysiąclecia), Ochronki – Niepublicznego Przedszkola w Rudniku n/Sanem, PSP w Nowosielcu, PSP nr 5 w Nisku oraz  Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Racławicach. Mali wokaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Na zakończenie festiwalu licznie zgromadzona publiczność obejrzała „Sportowy pokaz mody” przygotowany przez małych artystów z Przedszkola nr 1.
Przegląd zorganizowało Przedszkole nr 1 w Nisku oraz NCK „Sokół”, a patronat nad wydarzeniem objęła Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Nisku oraz Burmistrz Gminy i Miasta Nisko.

NCK „Sokół” / Małgorzata Petecka

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Muzyczna uczta dla wielbicieli klasyki i organowego brzemienia

rni24.eu6 września 2021

Zima w Nisku

rni24.eu26 stycznia 2021

Tydzień na budowie S19 -Fotorelacja

rni24.eu4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

rni24.eu30 lipca 2020

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Budowa obwodnicy Nisko – Stalowa Wola. Fotorelacja

rni24.eu14 maja 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rni24.eu11 lutego 2019

Fotograf z Niska jako jedyny Polak na przejmującej wyprawie w Srebrenicy

rni24.eu10 sierpnia 2018

Myśliwi świętowali w Żabnie

rni24.eu1 października 2017