Kronika Policyjna

Pijany w sztok wiózł nielegalną amunicję

Pijany w sztok wiózł nielegalną amunicję

34 sztuki amunicji kalibru 9 mm i 7,62 mm znaleźli policjanci w samochodzie, który wjechał wczorajszej nocy do rowu.To zdarzenie miało miejsce na trasie Wólka Bielińska-Bieliny. Kierowca został zatrzymany do wytrzeźwienia, dzisiaj zostanie przesłuchany.

Tuż przed północą dyżurny z Niska, otrzymał informację o pijanym kierowcy mercedesa, który wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło na drodze Wólka Bielińska-Bieliny. Zgłaszający, który kierował hondą poinformował, że mercedes nagle wjechał na jego pas jezdni i aby uniknąc zderzenia był zmuszony zjechać na pobocze. Kiedy wysiadł z samochodu zobaczył w rowie mercedesa, z którego wysiadł kierowca. Mężczyzna nie mógł utrzymać się na nogach. Po chwili chciał z powrotem wsiąść do samochodu. Kierowca hondy zabrał mu kluczyki. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo, lecz nie miał sił i usiadł w przydrożnym rowie. Tam zastali go policjanci.

Kierowca mercedesa, 39-letni mieszkaniec Wólki Bielińskiej miał trudności z podaniem swoich danych osobowych. Odmówił poddania się badaniu na trzeźwość. W związku z podejrzeniem, że kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości pobrano od niego krew do badań.

W trakcie sprawdzania pojazdu funkcjonariusze znaleźli nielegalnie posiadaną amunicję. Zawinięta była w reklamówkę, leżącą w schowku drzwi pojazdu. 39-latek trafił do policyjnego aresztu, do wytrzeźwienia. Zostanie przesłuchany w związku z nielegalnym posiadaniem amunicji i ewentualnym kierowaniem pojazdem pod wpływem alkoholu.

źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Mężczyzna podtruł się czadem

rni24.eu9 lutego 2021

Niżańska Policja ostrzega przed oszustami

rni24.eu5 lutego 2021

Spotkanie z uczniami w ramach zbliżającego się “Dnia bezpiecznego internetu”

rni24.eu1 lutego 2021

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli narkotyki

rni24.eu29 stycznia 2021