Kronika Policyjna

Pijany jechał na grzyby

Pijany jechał na grzyby

Duże problemy z utrzymaniem równowagi w trakcie jazdy były powodem kontroli drogowej kierowcy simsona w sobotnie popołudnie w Kurzynie Średniej. Pijany mężczyzna jechał na grzyby 60-letnim, wyrejestrowanym motocyklem. Policjanci ruchu drogowego uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i oddali go pod opiekę rodzinie.

Po godz. 12 policjanci ruchu drogowego patrolujący miejscowość Kurzyna Średnia zauważyli kierowcę simsona, który jechał całą szerokością drogi. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania dawane przez policjantów. Po około 100 metrach gwałtownie skręcił w piaszczystą drogę gruntową, po której nie mógł jechać. Funkcjonariusze pobiegli za motocyklem i ściągnęli z niego mężczyznę. Założyli mu kajdanki, ponieważ pijany kierowca próbował uciekać.

67-letni mieszkaniec Kurzyny Średniej był pijany. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Motocykl, którym się poruszał był wyrejestrowany. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Funkcjonariusze oddali kierowcę pod opiekę rodzinie, pojazd został odholowany na parking strzeżony.

źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Żyją dzięki reakcji mieszkańców i policji

rni24.eu13 stycznia 2021

Z interwencji domowej trafił do zakładu karnego

rni24.eu12 stycznia 2021

Pijany nie zatrzymał się do kontroli drogowej

rni24.eu11 stycznia 2021

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

rni24.eu8 stycznia 2021

Konkurs plastyczno-filmowy “Śnieżny dekalog”

rni24.eu4 stycznia 2021

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rni24.eu

rni24.eu29 grudnia 2020

Pożar domu w Nisku i szybka reakcja policjantów

rni24.eu29 grudnia 2020

Nowy radiowóz dla niżańskich policjantów

rni24.eu16 grudnia 2020

Oszukana kobieta straciła pieniądze

rni24.eu16 grudnia 2020