Kronika Policyjna

Pierwsze miejsce Bożeny Jarosz w konkursie na Najlepszego Dzielnicowego

Pierwsze miejsce Bożeny Jarosz w konkursie na Najlepszego Dzielnicowego

Wczoraj podczas wojewódzkiego finału turnieju „Dzielnicowy Roku 2018” odbył się konkurs na najlepszego kierownika Rewiru Dzielnicowych. I miejsce zajęła st. asp. Bożena Jarosz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

W tym roku, w ramach turnieju „Dzielnicowy Roku 2018”, odbył się również konkurs na najlepszego kierownika Rewiru Dzielnicowych. Rywalizujący ze sobą kierownicy musieli rozwiązać policyjny test wiedzy ogólnej, który wyłonił trzech najlepszych. Pierwsze miejsce zdobyła st. asp. Bożena Jarosz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, która wraz z dzielnicowymi, którzy zajęli I i II miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu będzie reprezentować podkarpackich policjantów w finale ogólnopolskim.

Drugie miejsce w konkursie kierowników zajął asp. szt. Tomasz Sala z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, natomiast miejsce trzecie – asp. szt. Waldemar Kruczek z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, na co dzień pracujący w Komisariacie Policji w Tyczynie.

Puchary i dyplomy wręczyli zwycięzcom Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Jerzy Cypryś przewodniczący Sejmiku Województwa oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, mł. insp. Henryk Moskwa. Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe dyplomy. Organizację wojewódzkiego finału konkursu wspierał NSZZ Policjantów Województwa Podkarpackiego.

W uroczystym zakończeniu finału uczestniczyli: Zastępca Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie mł. insp. Wojciech Chmaj, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mł. insp. Piotr Kluz. NSZZ Policjantów reprezentował kom. Sławomir Ptaszyński.

Wojewódzki finał konkursu swoim patronatem objęła Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Przewodniczący Sejmiku Podkarpackiego.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Podziękowanie dla niżańskich funkcjonariuszy

rni24.eu27 października 2021

Seniorze nie daj się oszukać! Spotkanie z policjantami w klubie seniora

rni24.eu27 października 2021

Śmiertelne potrącenie pieszego w Nisku

rni24.eu25 października 2021

Uroczyste rozdanie nagród -„Bezpieczne Wakacje 2021”

rni24.eu22 października 2021

Posterunek Policji w Ulanowie w nowej odsłonie

rni24.eu21 października 2021

Poszukiwani świadkowie pożaru

rni24.eu19 października 2021

Konferencja powiatowa z udziałem Policji

rni24.eu14 października 2021

Pijany kierowca mazdy zatrzymany dzięki reakcji świadka

rni24.eu13 października 2021