Kronika Policyjna

Pierwsze miejsce Bożeny Jarosz w konkursie na Najlepszego Dzielnicowego

Pierwsze miejsce Bożeny Jarosz w konkursie na Najlepszego Dzielnicowego

Wczoraj podczas wojewódzkiego finału turnieju „Dzielnicowy Roku 2018” odbył się konkurs na najlepszego kierownika Rewiru Dzielnicowych. I miejsce zajęła st. asp. Bożena Jarosz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

W tym roku, w ramach turnieju “Dzielnicowy Roku 2018”, odbył się również konkurs na najlepszego kierownika Rewiru Dzielnicowych. Rywalizujący ze sobą kierownicy musieli rozwiązać policyjny test wiedzy ogólnej, który wyłonił trzech najlepszych. Pierwsze miejsce zdobyła st. asp. Bożena Jarosz z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, która wraz z dzielnicowymi, którzy zajęli I i II miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu będzie reprezentować podkarpackich policjantów w finale ogólnopolskim.

Drugie miejsce w konkursie kierowników zajął asp. szt. Tomasz Sala z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, natomiast miejsce trzecie – asp. szt. Waldemar Kruczek z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, na co dzień pracujący w Komisariacie Policji w Tyczynie.

Puchary i dyplomy wręczyli zwycięzcom Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Jerzy Cypryś przewodniczący Sejmiku Województwa oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, mł. insp. Henryk Moskwa. Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe dyplomy. Organizację wojewódzkiego finału konkursu wspierał NSZZ Policjantów Województwa Podkarpackiego.

W uroczystym zakończeniu finału uczestniczyli: Zastępca Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie mł. insp. Wojciech Chmaj, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mł. insp. Piotr Kluz. NSZZ Policjantów reprezentował kom. Sławomir Ptaszyński.

Wojewódzki finał konkursu swoim patronatem objęła Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Przewodniczący Sejmiku Podkarpackiego.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021

Pijany 23-latek, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

rni24.eu27 kwietnia 2021

Wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej

rni24.eu26 kwietnia 2021

23-latek podawał się za swojego ojca, by uniknąć kary

rni24.eu23 kwietnia 2021

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Hucie Deręgowskiej

rni24.eu14 kwietnia 2021

Mandaty za brak maseczki

rni24.eu13 kwietnia 2021

Funkcjonariusze policji i KAS-u zabezpieczyli nielegalne papierosy

rni24.eu8 kwietnia 2021

Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

rni24.eu30 marca 2021

Poszukiwany zaginiony mieszkaniec Niska

rni24.eu24 marca 2021