Rozrywka

Oliwier Szot w wakacyjnej audycji Radio Biwak – VIDEO

Oliwier Szot w wakacyjnej audycji Radio Biwak – VIDEO

Oliwier Szot został jednym z dziesięciu finalistów wybranych przez Jury pod przewodnictwem red. Elżbiety Lewickiej konkursu na interpretację piosenek grupy Dżem, którego organizatorami byli: Polskie Radio Rzeszów, Telewizja Polska Oddział Rzeszów, Gmina Sędziszów Małopolski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Finaliści mieli za zadanie zaprezentować przygotowane przez siebie utwory w ramach wakacyjnej edycji Radia Biwak. W czwartek 6 sierpnia o godz 9.30 Oliwier wystąpił na antenie Radia Biwak ze swoją interpretacją jednej z piosenek zespołu Dżem.  Najpierw odbyła się bardzo miła rozmowa z redaktorem Jerzym Frąckowiakiem, który prowadził program, a potem sam występ w ramach wakacyjnej audycji Radio Biwak. To kolejne muzyczne doświadczenie Oliwiera, które odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

Wyniki ogłoszono 14 sierpnia . Zwycięzcą konkursu został Kamil Kilian  – 16-latek z Magnuszowic na Opolszczyźnie. Impreza  przeniesiona została  na przyszły rok, ale konkurs został rozegrany. Zwycięzcę wyłoniło jury a wyniki ogłosił gitarzysta Dżemu Jerzy Styczyński. Nagrodą dla Kamila Kiliana za 1 miejsce jest 20 godzin w studio radiowym w celu nagrania płyty oraz teledysk nakręcony przez TVP.

Drugie miejsce jury  przyznało Danielowi Torbie a trzecie Zofii Sydor – nagrody to odpowiednio 1500 i 1000 zł. Postanowiono także o przyznaniu wyróżnienia dla najmłodszego uczestnika konkursu – 12-letniego Oliviera Szota.

Koncert czwórki  laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w ostatni piątek wakacji – 28 sierpnia w Sędziszowie Małopolskim. Zwycięzcy konkursu wystąpią  przed zespołem Golec uOrkiestra.

 

 

 

 

 

Źródło  NCK Nowosielec , Polskie Radio Rzeszów

fot. Dom Kultury Nowosielec 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

73 000,00 zł dla Samorządowej Szkoły Muzycznej w Jeżowem

rni24.eu6 maja 2021

Mistrzostwa Polski Pumptrack i Puchar Polski BMX

rni24.eu29 kwietnia 2021

Wystarczy trzy dni, by przekonać się, że Powiat Niżański jest piękny

rni24.eu29 kwietnia 2021

VII edycja projektu grantowego “Zielona Ławeczka”

rni24.eu8 kwietnia 2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

rni24.eu25 marca 2021

Sukces wokalistów NCK Sokół

rni24.eu23 marca 2021

Robot Ukulele Mikołaj Wybacz YT

rni24.eu22 marca 2021

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

rni24.eu18 marca 2021

Sandomierz – miasto kameralnych przyjemności

rni24.eu16 marca 2021