Konsultant/ka ds sprzedaży i obsługi telefonicznej

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
PLN 0.00
Więcej informacji

Dzień dobry… a właściwie CZEŚĆ! 🙂

Chcemy zaproponować Ci stanowisko konsultanta/tki ds. sprzedaży i obsługi telefonicznej.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
• Zależy Ci na tym, by zdobyć doświadczenie w bankowości;
• Chcesz być najlepszy i pracować z najlepszymi;
• Jesteś nastawiony/a na wyzwania i rozwój;
• Jesteś komunikatywny/a;
• Masz swobodę wypowiedzi;
• Przynajmniej w podstawowym zakresie potrafisz obsługiwać komputer.

Zakres zadań:
• Kontakt z Klientem w celu prezentacji aktualnej oferty (połączenia wychodzące);
• Weryfikacja źródła dochodów;
• Udzielanie rzetelnych informacji o produktach i usługach banku;
• Wypełnienie wniosku dla Klienta;
• Profesjonalna obsługa Klienta.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
• Stabilne i długofalowe zatrudnienie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
• Szkolenie wdrażające, które każdego w pełni przygotuje do realizacji nowych obowiązków;
• Nieograniczoną możliwość dalszego rozwoju (szkolenia, warsztaty, awanse w strukturach firmy);
• Wsparcie na każdym etapie wykwalifikowanej kadry;
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w zgranym, energicznym i uśmiechniętym zespole!;
• Pracę w komfortowych warunkach;
• Liczne dodatki jak np. Multisport, dni owocowe itp.

Odwiedź nas i przekonaj się, że to praca dla Ciebie 🙂

Do zobaczenia!

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: praca.stalowa@armatis-lc.com Z DOPISKIEM "BANK"!

if (document.currentScript) {