Specjalista ds. produktów finansowych

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
PLN 0.00
Więcej informacji

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać oraz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie, a dodatkowo jesteś entuzjastycznie nastawioną do świata i ludzi osobą to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Poszukujemy osoby chcącej rozpocząć swoją karierę jako:
SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW BANKOWYCH

Jeśli jesteś osobą:
· Komunikatywną;
· Systematyczną i dokładną w wykonywaniu swoich obowiązków;
· Zaangażowaną w powierzone zadania;
· Stawiającą na możliwość rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji
czekamy na Twoją kandydaturę!

Zapewniamy:
· Stabilne, długofalowe zatrudnienie;
· Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy;
· Dofinansowanie do karty Multisport;
· Niezbędne szkolenia wdrażające;
· Zadania pełne wyzwań i możliwości;
· Elastyczny, indywidualnie ustalany grafik;
· Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w Stalowej Woli.

Martwisz się, że nie masz doświadczenia w tym sektorze? Nauczymy Cię wszystkiego!

Aplikuj! CV PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: praca.stalowa@armatis-lc.com Z DOPISKIEM BANK

Zobacz jak się u Nas pracuje:

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

if (document.currentScript) {