Praca za granicą- Niemcy, Holandia, Austria


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Angelika
694480385
PLN 0.00
Więcej informacji

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.Interesuje Cię praca stała lub sezonowa za granicą? Mamy dla Ciebie propozycję podjęcia współpracy na przejrzystych warunkach u jednego z naszych Klientów w niemczech , holandii i austrii :
na stanowiska:
- spawacz
- ślusarz
- frezer
- operator CNC
- pracownik produkcji okien
- pracownik montażu okien
- pracownik drukarni
i wiele innych.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zapraszamy również do naszego biura al. Rejtana 20 w Rzeszowie, III piętro, w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku.Więcej informacji pod numerem telefonu: 694 480 385

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Trenkwalder&Partner Sp. Z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul Gałeckiego 14, 96-100 Skierniewice, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Trenkwalder oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

if (document.currentScript) {