W Nisku

Oddaj głos na Erannie!

Oddaj głos na Erannie!

„Chcemy Erannie na Tauron Life Festival Oświęcim 2018!” – to hasło wydarzenia na portalu społecznościowym, zachęcające do głosowania na młody zespół z niżańskiego powiatu.  Każdy oddany na chłopaków głos, to krok w stronę ich występu na Tauron Life Festival Oświęcim 2018.

Erannie (czyt. Erani) – to grupa młodych facetów, którzy bezpamiętnie oszaleli i zakochali się w muzyce. Oddając serce rock’n’rollowi, ruszyli z własnym zespołem w świat, aby wszem i wobec szerzyć swoją pozytywną energię. Są młodzi, zakręceni, zawsze zwarci i gotowi do grania swojego autorskiego materiału.

Bez tytułu

Zespół został założony przez Radosława Ćwikowskiego i Marka Szulikowskiego. Jako trzeci, dołączył do nich Kamil Maziarz. Mimo różnych charakterów, podążają tą samą rock’n’rollową drogą:
· Radosław Ćwikowski – wokalista, tekściarz, kompozytor. Wiecznie głośny i uparty. Wena zazwyczaj dopada go pod prysznicem koło 3 w nocy. Z zawodu rockman, a w głębi duszy poeta i romantyk.
· Marek Szulikowski – multiinstrumentalista. Zagra na wszystkim, co wpadnie w jego ręce. Mimo tego wybrał bas, z którym nie rozstaje się nawet w pracy.
· Kamil Maziarz – perkusista rockowy, jak i kuchenny. Tłucze w werbel i po garnkach. Jego dania mają ciężki metalowy posmak.

Debiut Erannie miał miejsce 8 listopada 2015 roku na koncercie charytatywnym w Zarzeczu. Choć dopiero stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie, mają na swoim koncie debiutancką EPkę „Rock nie umarł” oraz występy na większych koncertach, jak chociażby w Jarosławiu przed Cleo.

Na stronie, można codziennie oddawać darmowy głos na Erannie. Głosować można z z komputerów stacjonarnych oraz laptopów, wykonując zaledwie kilka kliknięć.

Głosowanie trwa do 22 kwietnia, a więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniu na oficjalnym fanpage’u Erannie, na Facebooku.

Znacie zespół? Spodobała Wam się ich muzyka? Zagłosujcie już dziś!

IMG_2100

Materiały prasowe 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Serce czeka na nakrętki

rni24.eu18 lutego 2021

Podkarpacie- Słowacja zamknęła część przejść granicznych

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021