W Nisku

Oddaj głos na Erannie!

Oddaj głos na Erannie!

„Chcemy Erannie na Tauron Life Festival Oświęcim 2018!” – to hasło wydarzenia na portalu społecznościowym, zachęcające do głosowania na młody zespół z niżańskiego powiatu.  Każdy oddany na chłopaków głos, to krok w stronę ich występu na Tauron Life Festival Oświęcim 2018.

Erannie (czyt. Erani) – to grupa młodych facetów, którzy bezpamiętnie oszaleli i zakochali się w muzyce. Oddając serce rock’n’rollowi, ruszyli z własnym zespołem w świat, aby wszem i wobec szerzyć swoją pozytywną energię. Są młodzi, zakręceni, zawsze zwarci i gotowi do grania swojego autorskiego materiału.

Bez tytułu

Zespół został założony przez Radosława Ćwikowskiego i Marka Szulikowskiego. Jako trzeci, dołączył do nich Kamil Maziarz. Mimo różnych charakterów, podążają tą samą rock’n’rollową drogą:
· Radosław Ćwikowski – wokalista, tekściarz, kompozytor. Wiecznie głośny i uparty. Wena zazwyczaj dopada go pod prysznicem koło 3 w nocy. Z zawodu rockman, a w głębi duszy poeta i romantyk.
· Marek Szulikowski – multiinstrumentalista. Zagra na wszystkim, co wpadnie w jego ręce. Mimo tego wybrał bas, z którym nie rozstaje się nawet w pracy.
· Kamil Maziarz – perkusista rockowy, jak i kuchenny. Tłucze w werbel i po garnkach. Jego dania mają ciężki metalowy posmak.

Debiut Erannie miał miejsce 8 listopada 2015 roku na koncercie charytatywnym w Zarzeczu. Choć dopiero stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie, mają na swoim koncie debiutancką EPkę „Rock nie umarł” oraz występy na większych koncertach, jak chociażby w Jarosławiu przed Cleo.

Na stronie, można codziennie oddawać darmowy głos na Erannie. Głosować można z z komputerów stacjonarnych oraz laptopów, wykonując zaledwie kilka kliknięć.

Głosowanie trwa do 22 kwietnia, a więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniu na oficjalnym fanpage’u Erannie, na Facebooku.

Znacie zespół? Spodobała Wam się ich muzyka? Zagłosujcie już dziś!

IMG_2100

Materiały prasowe 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Pamiętają o zmarłych Radnych i Honorowych Obywatelach gminy

rni24.eu29 października 2021

Patryk Stosz kolejne dwa lata w Voster ATS Team

rni24.eu29 października 2021

Powstanie ścieżka rowerowa w ciągu drogi Rudnik nad Sanem – Groble

rni24.eu29 października 2021

Podziękowanie dla niżańskich funkcjonariuszy

rni24.eu27 października 2021

Seniorze nie daj się oszukać! Spotkanie z policjantami w klubie seniora

rni24.eu27 października 2021

Zakończyła się kwalifikacja wojskowa w Powiecie Niżańskim

rni24.eu25 października 2021

Powiat pozyskał środki na zakup pakietów wyposażenia ucznia RCEZ w Nisku

rni24.eu21 października 2021

Podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Sądu w Nisku

rni24.eu19 października 2021