W Nisku

Odbiór drogi do terenów inwestycyjnych w Nowosielcu

Odbiór drogi do terenów inwestycyjnych w Nowosielcu

29 listopada 2019 roku zakończyła się budowa drogi do terenów inwestycyjnych w Nowosielcu. Realizacja inwestycji składała się z 4 etapów. Nowa droga liczy 1137 metrów długości i 7 metrów szerokości. Wartość zadania to 5 424 319 zł.

Protokół końcowy odbioru drogi podpisali Waldemar Ślusarczyk, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Stanisława Szymonik Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGiM Nisko, Łukasz Kędra Inspektor ds. dróg w UGiM Nisko, Jarosław Lipiarz Inspektor Nadzoru Inwestorskiego z branży elektrycznej, Tomasz Wasiuta z MZK w Nisku oraz Krzysztof Błądek Kierownik budowy z firmy MOLTER Sp. z o.o. i Łukasz Molter Wiceprezes Zarządu MOLTER Sp. z o.o.

 

ODIÓR II ETAPU BUDOWY DROGI DO TERENÓW INWESTYCYJNYCH W NOWOSIELCU

18 września 2019 roku miał miejsce odbiór II etapu zadania pod nazwą „Budowa drogi gminnej publicznej wraz z jej połączeniem z DK nr 19 w postaci skrzyżowania w km 423+673 strona prawa w m. Nowosielec”.

W odbiorze II etapu uczestniczyli m.in. Zbigniew Kotuła Wiceburmistrz Gminy i Miasta Nisko, Daniel Dybka oraz Łukasz Kędra z Referatu Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko, przedstawiciel wykonawcy z firmy Molter Sp. z .o.o., a także przedstawiciel MZK w Nisku.

PRZEKAZANIE PLACU BUDOWY POD BUDOWĘ DROGI DO TERENÓW INWESTYCYJNYCH W NOWOSIELCU

Oficjalne przekazanie placu pod budowę drogi do terenów inwestycyjnych w Nowosielcu miało miejsce 3 czerwca. Wzięli w nim udział m.in. Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Zbigniew Kotuła Zastępca Burmistrza Gminny i Miasta Nisko, przedstawiciel firmy Molter Sp. z .o.o., która będzie realizować zadanie, Stanisława Szymonik Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGiM Nisko wraz z pracownikami referatu oraz przedstawiciel MZK w Nisku.

 

PODPISANIE UMOWY NA BUDOWĘ DROGI DO TERENÓW INWESTYCYJNYCH W NOWOSIELCU

Uroczyste podpisanie umowy na budowę drogi do terenów inwestycyjnych w Nowosielcu miało miejsce 27 maja w Urzędzie Gminy i Miasta Nisko. Dzięki wybudowanemu od podstaw ciągowi komunikacyjnemu przyszli inwestorzy będą mogli szybko rozpocząć działalność produkcyjną i usługową.

Zadanie pod nazwą „Budowa drogi gminnej publicznej wraz z jej połączeniem z DK nr 19 w postaci skrzyżowania w km 423+673 strona prawa w m. Nowosielec” to strategiczna inwestycja, dzięki której 56 hektarowy obszar w Nowosielcu pod działalność przemysłową zostanie w pełni udostępniony dla przedsiębiorców.

Zadanie obejmuje budowę drogi o długości 1137 m i szerokości 7 m, budowę ciągu pieszo-rowerowego o długości 1137 m i szerokości 2,5 m, budowę skrzyżowania z drogą krajową nr 19 oraz budowę dwóch przepustów drogowych i przebudowę kolidujących odcinków sieci gazowej i telekomunikacyjnej.

W uroczystym podpisaniu umowy na realizację inwestycji uczestniczyli Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Maria Nabrzeska Skarbnik Gminy i Miasta Nisko, Łukasz Molter właściciel firmy Molter Sp. z .o.o., która będzie realizować zadanie oraz Stanisława Szymonik Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGiM Nisko.

Wartość całkowita zadania to 5 424 319 zł.

umowa droga nowosielec 2umowa droga nowosielec 3umowa droga nowosielec 5

 

Źródło  U.M. Nisko

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Głosuj w konkursie Podwórko Talentów Nivea

rni24.eu25 maja 2020

Młoda kobieta pędziła 140 km/h w terenie zabudowanym

rni24.eu25 maja 2020

Moździerze i mundury dla Sił Zbrojnych RP

rni24.eu25 maja 2020

Planowane wyłączenia prądu

rni24.eu24 maja 2020

Umowa na 11,5 mln zł z ARP dla Wobi-Stal podpisana

rni24.eu22 maja 2020

Wkrótce wznowienie przyjęć do Szpitala i poradni

rni24.eu22 maja 2020

Kolejne zatrzymanie w Nisku za posiadanie narkotyków

rni24.eu22 maja 2020

Wizyty w Wydziale Komunikacji w Starostwie wznowione

rni24.eu21 maja 2020