W Nisku

Nowe biuro poselskie Kukiz’15 w Stalowej Woli

Nowe biuro poselskie Kukiz’15 w Stalowej Woli

Dzisiaj oficjalnie otwarto nowe biuro poselskie Kukiz’15 Macieja Masłowskiego oraz biuro radnego Daniela Hausnera, który sympatyzuje z tą partią. Lokal mieści się przy ul. Siedlanowskiego 2A/2 w Stalowej Woli. Jak podkreślają gospodarze, biuro będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców, zarówno z powiatu stalowowolskiego jak i niżańskiego.

– Długo czekaliśmy na to biuro poselskie. Wielkie podziękowania składam na ręce radnego Daniela Hausnera, to głównie dzięki jego pracy udało się uruchomić lokal. Będziemy tutaj prężnie działać, pełnić dyżury poselskie, dyżury pracowników radnego, jak również osób wspomagających. Będziemy starali się zaprosić również innych posłów z naszego ugrupowania, po to ażeby porozmawiać z mieszkańcami na różne tematy – mówił Maciej Masłowski. Dodał, że wszelkie pomysły na to jak powinno być lepiej w tym kraju oraz z jakimi problemami borykają się mieszkańcy Stalowej Woli będziemy próbowali rozwiązać wspólnie.

kukiz (1)

Stalowowolskie biuro poselskie jest jednym z 8 biur partii Kukiz’15 na terenie całego kraju. Partia chciała utworzyć dwie filie, jednakże z uwagi na koszty oraz brak subwencji partyjnych utworzono jedno.

Będziemy się starać, aby mniej więcej co dwa tygodnie, na spotkanie z mieszkańcami przyjeżdżał inny poseł. Biuro jest otwarte dla wszystkich mieszkańców, zarówno z powiatu stalowowolskiego jak i niżańskiego – zaznacza radny Daniel Hausner. Wspomniał także, że już niebawem do Stalowej Woli przyjedzie marszałek Stanisław Tyszka i poseł Tomasz Jaskóła.

Obecnie ustalane są godziny urzędowania biura. Jak zaznaczają gospodarze lokalu, niebawem pojawi się także numer telefonu i zostanie utworzona strona na profilu Facebookowym.

kukiz (3)

Agata Piotrowska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Nisku

“Powiat Niżański Zimą” – rozstrzygnięcie konkursu

rni24.eu5 marca 2021

Na tej ulicy spodziewaj się częstych kontroli drogowych

rni24.eu5 marca 2021

Zaginął urzędnik gminy Ulanów-Bartek Pucko

rni24.eu4 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rni24.eu1 marca 2021

Bezpłatny kurs komputerowy dla Mieszkańców Gminy i Miasta Nisko

rni24.eu1 marca 2021

Huta Stalowa Wola na rzecz walki z Covid-19

rni24.eu1 marca 2021

Niżańskie Centrum Kultury “Sokół” zaprasza na wystawę

rni24.eu1 marca 2021

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021