sport

Nowa sala gimnastyczna w trakcie odbioru

Nowa sala gimnastyczna w trakcie odbioru

W trakcie odbioru inwestorskiego jest zadanie pn. „Sala gimnastyczna wraz z łącznikiem i dwuoddziałowym przedszkolem przy PSP nr 1 w Nisku”.

Obiekt jest już praktycznie gotowy. Na inwestycję składa się sala gimnastyczna wraz z szatniami, łazienkami i prysznicami dla chłopców i dziewcząt, magazynem sprzętu gimnastycznego, dwoma pokojami trenerów, wc dla niepełnosprawnych. Ponadto wybudowane zostało dwuoddziałowe przedszkole z szatniami, sanitariatami, pomieszczeniami magazynowymi, pokojem socjalnym, zmywalnią, zmywalnią wózków i pomieszczeniem porządkowym. Całość została wyposażona w niezbędny sprzęt i meble.

Sala gimnastyczna wraz z zapleczem i łącznikiem oraz dwuoddziałowe przedszkole to obiekt o powierzchni użytkowej 1897 m². Łączny koszt inwestycji to 6 825 000 zł.

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO W BUDOWANĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ I PRZEDSZKOLE PRZY PSP NR 1 W NISKU

Wmurowanie kamienia węgielnego w fundamenty budowanej sali gimnastycznej i przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku odbyło się 30 kwietnia 2019 roku. Oprócz tego zebrani goście złożyli swe podpisy na akcie erekcyjnym.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Zbigniew Kotuła Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Nisko, Marcin Folta Przewodniczący Rady Miejskiej w Nisku, Julian Ozimek były Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Teresa Sułkowska była Wiceburmistrz Gminy i Miasta Nisko, Beata Żak Dyrektor PSP nr 1 w Nisku, wykonawca inwestycji Krzysztof Koc współwłaściciel firmy ZRB KOREM z Jeżowego, Radni Rady Miejskiej w Nisku Andrzej Sądej i Bogusław Lechociński, Amanda Siudy Kierownik Referatu Promocji, Spraw Społecznych, Działalności Gospodarczej i Sportu w UGiM Nisko, Stanisława Szymonik Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGIM Nisko, Paweł Mateja Zastępca Kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGiM Nisko.

Budowany obiekt wraz z kamieniem węgielnym został poświęcony, a zgromadzeni goście tuż po odczytaniu aktu erekcyjnego wrzucili symboliczną kielnię cementu w otwór, gdzie umieszczono kamień.

PODISANIE UMOWY NA BUDOWĘ SALI GIMNASTYCZNEJ I PRZEDSZKOLA PRZY PSP NR 1 W NISKU

Podpisanie umowy z wykonawcą budowy nowoczesnej sali gimnastycznej, łącznika i przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku miało miejsce 19 października 2018 roku na terenie placówki oświatowej. Oprócz tego zebrani goście dokonali symbolicznego rozpoczęcia budowy.

Umowę na zadanie pn. „Sala gimnastyczna wraz z łącznikiem i dwuoddziałowym przedszkolem przy PSP nr 1 w Nisku” podpisali wspólnie Julian Ozimek Burmistrz Gminy i Miasta Nisko oraz wykonawca Krzysztof Koc współwłaściciel firmy ZRB KOREM z Jeżowego. Ponadto w uroczystości uczestniczyli m.in. Teresa Sułkowska Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Nisko, Waldemar Ślusarczyk Przewodniczący Rady Miejskiej w Nisku, Tomasz Oleksak Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Nisku, Radni Rady Miejskiej w Nisku Józef Graniczny i Marcin Folta oraz Beata Żak Dyrektor PSP nr 1 w Nisku i Paweł Mateja Zastępca Kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego w UGiM Nisko.

 

Źródło U.M. Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Mistrzostwa Polski Pumptrack i Puchar Polski BMX

rni24.eu29 kwietnia 2021

Voster ATS Team na Belgrade-Banjaluka

rni24.eu21 kwietnia 2021

Nabór wniosków na realizację zadań przez kluby sportowe

rni24.eu8 marca 2021

Voster ATS Team rozpoczyna ściganie w Chorwacji

rni24.eu2 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rni24.eu1 marca 2021

Voster ATS Team w gotowości do nowego sezonu

rni24.eu12 lutego 2021

KULTURA I ROZRYWKA Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rni24.eu9 lutego 2021

“Sportowa Polska ” – Budowa hali sportowej ogólnodostępnej

rni24.eu9 grudnia 2020

Maciej Paterski zawodnikiem Voster ATS Team

rni24.eu16 listopada 2020