kultura i rozrywka

Niżański Sherlock Holmes

Niżański Sherlock Holmes

Podczas dzisiejszej  dwunastej sesji Rady Miasta radni wszystkich ugrupowań wzięli w obroty burmistrza Waldemara Ślusarczyka . Były pytania merytoryczne jakie zadawał choćby radny Błażej Borowiec nie dawny jeszcze kandydat na Burmistrza Niska, ale jedno pytanie przykuło naszą uwagę. Otóż radny PiSu Ryszard Sroka nie mylić z niewybieralnym na urząd Burmistrza Niska Józefem Sroką(który chwilę wcześniej wygłosił płomienne przemówienie i przedstawił stanowisko radnych PiSu na temat pisma które Ślusarczyk wysłał do mieszkańców) zadał pytanie po którym wywołał nie małe poruszenie i śmiech na sali. „Panie Burmistrzu mam takie nieprzyjemne trochę pytanie, ponieważ dostałem telefon że przy ulicy Konwaliowej zakupił Pan trzy działki, czy to jest prawda czy nie”? Miało być poważne pytanie a wyszło śmiesznie. Burmistrz na  taki obrót sprawy nie był przygotowany i poprosił radnego Borowca o powtórzenie pytania gdyż zaskoczony pytaniem radnego Sroki nie mógł powstrzymać śmiechu. Radny Borowiec chcąc ratować zdrowie burmistrza zaproponował nawet przerwę aby włodarz Niska doszedł do siebie.

Po kilku chwilach Burmistrz odniósł się do wszystkich pytań odpowiadał dość wyczerpująco na wszystkie pytania aż w końcu dotarł pytania które nurtowało radnego Srokę. ” Szanowny Panie Ryszardzie Sroka nie zakupiłem działek przy ulicy Konwaliowej ale jak Pan radny ma ochotę to będzie przetarg ogłaszany na który wyrazicie jako radni zgodę’ wypalił na koniec Ślusarczyk. Radny próbował przerzucać  za swoje głupie pytanie odpowiedzialność że przecież on tylko pyta bo dostał telefon i pyta a plotek nie chce roznosić .

W naszej ocenie to była czysta prowokacja  bo jesteśmy pewni że przed następną sesją radny dostanie tajemny list w którym będą informację że przewodniczący Rady Miasta że razem z radnym Czwalem dostali mieszkania od developera który buduje apartamentowce przy ulicy Zielonej z pięknym widokiem na San. I po ogłoszeniu tej nowiny kolega radnego niejaki Józef Sroka będzie mógł zostać Burmistrzem Niska

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rni24.eu2 listopada 2021

Uroczyste rozdanie nagród -„Bezpieczne Wakacje 2021”

rni24.eu22 października 2021

Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Niżańskiego

rni24.eu21 października 2021

Planowane wyłączenia prądu

rni24.eu21 października 2021

Jeżowe – Wycieczki z Ministerstwa Edukacji i Nauki

rni24.eu19 października 2021

Andżelika Guściora ze stypendium Starosty Niżańskiego

rni24.eu18 października 2021

Uroczysta gala dla nauczycieli i pracowników oświaty

rni24.eu18 października 2021
nck

„Nie lękajcie się być świętymi” w NCK Nisko

rni24.eu13 października 2021

Spotkanie II z cyklu Wieki niezupełnie ciemne

rni24.eu8 października 2021