kultura i rozrywka

Niżański Sherlock Holmes

Niżański Sherlock Holmes

Podczas dzisiejszej  dwunastej sesji Rady Miasta radni wszystkich ugrupowań wzięli w obroty burmistrza Waldemara Ślusarczyka . Były pytania merytoryczne jakie zadawał choćby radny Błażej Borowiec nie dawny jeszcze kandydat na Burmistrza Niska, ale jedno pytanie przykuło naszą uwagę. Otóż radny PiSu Ryszard Sroka nie mylić z niewybieralnym na urząd Burmistrza Niska Józefem Sroką(który chwilę wcześniej wygłosił płomienne przemówienie i przedstawił stanowisko radnych PiSu na temat pisma które Ślusarczyk wysłał do mieszkańców) zadał pytanie po którym wywołał nie małe poruszenie i śmiech na sali. “Panie Burmistrzu mam takie nieprzyjemne trochę pytanie, ponieważ dostałem telefon że przy ulicy Konwaliowej zakupił Pan trzy działki, czy to jest prawda czy nie”? Miało być poważne pytanie a wyszło śmiesznie. Burmistrz na  taki obrót sprawy nie był przygotowany i poprosił radnego Borowca o powtórzenie pytania gdyż zaskoczony pytaniem radnego Sroki nie mógł powstrzymać śmiechu. Radny Borowiec chcąc ratować zdrowie burmistrza zaproponował nawet przerwę aby włodarz Niska doszedł do siebie.

Po kilku chwilach Burmistrz odniósł się do wszystkich pytań odpowiadał dość wyczerpująco na wszystkie pytania aż w końcu dotarł pytania które nurtowało radnego Srokę. ” Szanowny Panie Ryszardzie Sroka nie zakupiłem działek przy ulicy Konwaliowej ale jak Pan radny ma ochotę to będzie przetarg ogłaszany na który wyrazicie jako radni zgodę’ wypalił na koniec Ślusarczyk. Radny próbował przerzucać  za swoje głupie pytanie odpowiedzialność że przecież on tylko pyta bo dostał telefon i pyta a plotek nie chce roznosić .

W naszej ocenie to była czysta prowokacja  bo jesteśmy pewni że przed następną sesją radny dostanie tajemny list w którym będą informację że przewodniczący Rady Miasta że razem z radnym Czwalem dostali mieszkania od developera który buduje apartamentowce przy ulicy Zielonej z pięknym widokiem na San. I po ogłoszeniu tej nowiny kolega radnego niejaki Józef Sroka będzie mógł zostać Burmistrzem Niska

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

 1. sasanka

  25 lutego 2020 at 21:59

  Jaja jak berety. Byłoby to śmieszne gdy nie było prawdziwe. Zamiast takiej zabawy jaką sobie urządzacie państwo rajcy podejmijcie uchwałę o modnej w wielu samorządach “strefie wolnej od LGBT” . Kto wam może zabronić? Pan burmistrz będzie zmuszony uchwałę wykonać a wy wpiszecie się w historię Niska złotą czcionką głupoty. Z pewnością wiele nawiązanych partnerstw odwróci się od was, ale czy to będzie mieć dla was jakieś znaczenie? Żadne!

 2. Różowa Gospoda

  25 lutego 2020 at 22:12

  Może to ktoś od Banasia dzwonił i to była może instrukcja? Jak to się radny nie połapał

 3. Ryszard

  26 lutego 2020 at 00:19

  Niewybieralny Józef. Kapitalna ksywa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Proponowany przebieg Szprychy nr 6 połączy Czwórmiasto

rni24.eu1 czerwca 2020

Od jutra otwarte siłownie pod chmurką i place zabaw!

rni24.eu29 maja 2020

Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie

rni24.eu27 maja 2020

Kino samochodowe w Stalowej Woli – ruszyła sprzedaż biletów

rni24.eu27 maja 2020
prąd

Planowane wyłączenia prądu

rni24.eu26 maja 2020

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Głosuj w konkursie Podwórko Talentów Nivea

rni24.eu25 maja 2020

Planowane wyłączenia prądu

rni24.eu24 maja 2020

Wkrótce wznowienie przyjęć do Szpitala i poradni

rni24.eu22 maja 2020