W Nisku

Naturhouse odchudza w Nisku

Naturhouse odchudza w Nisku

3 września zostało otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Nisku. W nowo powstałym punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

otwarcie 3

Problem otyłości staje się jednym z głównych problemów cywilizacyjnych. Jemy w pośpiechu, nie zważamy na liczbę kalorii i zestawienie naszych posiłków. I nagle przychodzi czas, gdy spoglądamy w lustro, stajemy na wagę i… kłopot. Gdy problem się pojawi, staramy się ograniczyć wielkość posiłków, stosujemy kolejne diety cud. Ale cudów nie ma, co zatem?

Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji dietetycznej wraz z badaniami antropometrycznymi oraz pomiarem tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej.
Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Plac Wolności 13 w Nisku należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami.

otwarcie 1

– Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Agnieszka Bizior dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Nisku.

– Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje dietetyk Agnieszka Bizior z Naturhouse.

otwarcie 2

Szukając kompleksowej pomocy, warto skierować swe kroki do specjalistycznego centrum dietetycznego. Takim miejscem jest niewątpliwie – będąca liderem w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki – sieć centrów dietetycznych Naturhouse, oferująca indywidualne plany żywieniowe, regularne, cotygodniowe kontrole, wsparcie specjalistów oraz szeroki wybór naturalnych suplementów.

Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka.
Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały.

otwarcie 5

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Nisku mieści się przy ul. Plac Wolności 13.

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 11-20
Wtorek: 11-19
Środa: 10-18
Czwartek: 8-16
Piątek: 7-14

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 517 180 166 lub tutaj
Zapraszamy do polubienia naszej strony facebook

otwarcie 7

Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się również :

TARNOBRZEG

ul. Szeroka 20

tel: 505-608-313

STALOWA WOLA

 ul. Okulickiego 99
tel: 503-940-573

Artykuł Sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Jolanta Kaczmarska-Waltos dziennikarka z Chicago odwiedziła Nisko

rni24.eu19 kwietnia 2021

W RCEZ w Nisku zakończono projekt interdyscyplinarny

rni24.eu15 kwietnia 2021

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Hucie Deręgowskiej

rni24.eu14 kwietnia 2021

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

rni24.eu13 kwietnia 2021

Mandaty za brak maseczki

rni24.eu13 kwietnia 2021

Zawiadomienie MZK o pracach konserwacyjnych na Stacji Uzdatniania Wody w Nisku

rni24.eu13 kwietnia 2021

Niżańska licealistka w finale VIII Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych

rni24.eu12 kwietnia 2021

Nowe holtery dla Szpitala dzięki środkom Powiatu Niżańskiego

rni24.eu8 kwietnia 2021

VII edycja projektu grantowego “Zielona Ławeczka”

rni24.eu8 kwietnia 2021