Kronika Policyjna

Mundurowi na boisku walczyli o Puchar Niepodległości

Mundurowi na boisku walczyli o Puchar Niepodległości

30 września Komenda Powiatowa Policji w Nisku zorganizowała VI Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 14 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

W turnieju brało udział 10 reprezentacji policyjnych: z Niska, Stalowej Woli, Rzeszowa, Tarnobrzega, Jasła, Tomaszowa Lubelskiego, Janowa Lubelskiego, Przeworska, Leżajska, Dębicy, a także straży granicznej, straży pożarnej, więziennictwa oraz samorządu niżańskiego.

Turniej odbył się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, drugie miejsce zajęła, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, trzecie zajęła drużyna funkcjonariuszy z Rzeszowa, natomiast czwarte drużyna z Niska.

W kategorii indywidualnej „króla strzelców”, trofeum zdobył Krzysztof Weres z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, a z najlepszego bramkarza uznano Jakuba Cyrana z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Uczestnicy otrzymali puchary oraz gratulacje z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nisku mł. insp. Janusza Śniosa, Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemara Grochowskiego, Przewodniczącego Oddziału Bieszczadzkiego NSZZSG w Przemyślu Bartłomieja Galantego, W-ce Przewodniczącego NSZZP w Rzeszowie Mieczysława Klimka oraz przewodniczącego Zarządu Terenowego w Nisku Mariusza Padiaska.

Źródło: KPP Nisko

303-142516

303-142514

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Na tej ulicy spodziewaj się częstych kontroli drogowych

rni24.eu5 marca 2021

Zaginął urzędnik gminy Ulanów-Bartek Pucko

rni24.eu4 marca 2021

Policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

rni24.eu3 marca 2021

Czujność sąsiadów pomogła zatrzymać włamywaczy

rni24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwy, nastoletni włamywacz- zamknięty w sklepie

rni24.eu2 marca 2021

Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

rni24.eu1 marca 2021

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021