Kronika Policyjna

Miał 3 promile alkoholu w organizmie, a w kieszeni narkotyki

Miał 3 promile alkoholu w organizmie, a w kieszeni narkotyki

Wczoraj po południu policjanci zatrzymali mieszkańca Niska, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki strunowe, jeden z suszem, drugi z białym proszkiem. Mężczyzna, u którego policjanci znaleźli narkotyki został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania.

Po godz. 13 w zagajniku na ul. Reymonta w Nisku, policjanci zauważyli grupkę trzech nerwowo zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich znany był policjantom z wcześniejszego zatrzymania w związku z narkotykami. Funkcjonariusze przypuszczali, że zachowanie mężczyzn może być związane właśnie z posiadaniem narkotyków.

Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn. U jednego z nich, w kieszeni kurtki znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością, szklaną lufkę i młynek do rozdrabniania suszu. W jednym woreczku był susz, w drugim biała, sproszkowana substancja. Funkcjonariusze przewieźli 30-latka na komendę. Był on dobrze znany policjantom. W ubiegłym roku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków w trakcie interwencji, związanej z zakłócaniem porządku.

Policjanci przeprowadzili wstępną weryfikację zawartości woreczków. Wykazała obecność substancji zakazanych. Zabezpieczono blisko gram marihuany i 0,36 grama białego proszku. Zostaną one poddane specjalistycznym badaniom.

Zatrzymany mężczyzna trzeźwieje jeszcze w policyjnych aresztach przed przesłuchaniem, ponieważ w trakcie zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Źródło: KPP Nisko 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Żyją dzięki reakcji mieszkańców i policji

rni24.eu13 stycznia 2021

Z interwencji domowej trafił do zakładu karnego

rni24.eu12 stycznia 2021

Pijany nie zatrzymał się do kontroli drogowej

rni24.eu11 stycznia 2021

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

rni24.eu8 stycznia 2021

Konkurs plastyczno-filmowy “Śnieżny dekalog”

rni24.eu4 stycznia 2021

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rni24.eu

rni24.eu29 grudnia 2020

Pożar domu w Nisku i szybka reakcja policjantów

rni24.eu29 grudnia 2020

Nowy radiowóz dla niżańskich policjantów

rni24.eu16 grudnia 2020

Oszukana kobieta straciła pieniądze

rni24.eu16 grudnia 2020