Kronika Policyjna

Jeden uderzył w ogrodzenie, drugi odjechał ze stacji. Obaj byli pijani…

Jeden uderzył w ogrodzenie, drugi odjechał ze stacji. Obaj byli pijani…

Podczas weekendu policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. W sobotę, kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, staranował płoty dwóch posesji i uciekł. W niedzielę przed południem, dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu zatrzymany został nietrzeźwy kierowca wyjeżdżający ze stacji benzynowej. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W sobotę po godz. 22 dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierowcy opla, który wjechał w dwa ogrodzenia posesji i uciekł do lasu. Policjanci podejrzewali, że kierowca mógł być pijany i uciekł, aby uniknąć konsekwencji. Sprawdzili w bazie danych do kogo należy pojazd i jak wygląda właściciel. 44-latek pochodził ze Zdziar. Funkcjonariusze szybko zlokalizowali uciekiniera. Szedł piechotą do domu. Przyznał się, że kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Powiedział, że stracił panowanie nad pojazdem, staranował dwa ogrodzenia i wjechał do rowu. Pojazd został uszkodzony. Uciekł, po tym jak nie mógł wyjechać samochodem.

Natomiast w niedzielę, po interwencji świadków został zatrzymany nietrzeźwy kierowca fiata. 46-latek przyjechał na stację benzynową w Nisku. Świadek zauważył, że kierowca może być pod działaniem alkoholu. Próbował go zatrzymać, jednak mężczyzna zdołał odjechać ze stacji. Powiadomiono dyżurnego jednostki. Policjanci zostali skierowani na miejsce zgłoszenie gdzie zatrzymali kierującego fiatem w rejonie ronda w Nisku. Kierowca był pod silnym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

46-latek z gminy Jarocin usiadł za kierownicą nietrzeźwy i posiada dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Jechał z dwoma kolegami.

 

 

 

 

Źródło KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Rudnik nad Sanem miejscem tegorocznych Dożynek Powiatowych

rni24.eu23 lipca 2021

Profilaktyczne spotkanie z dziećmi w towarzystwie alpak

rni24.eu29 czerwca 2021

“Dzień bezpieczeństwa dla przedszkolaków” z niżańską policją

rni24.eu9 czerwca 2021

Dwóch nietrzeźwych zatrzymanych dzięki zgłoszeniom mieszkańców

rni24.eu20 maja 2021

Odpowie za kradzież paliwa z maszyn na budowie S-19

rni24.eu18 maja 2021

Policjantka rozmawiała z uczniami o cyberzagrożeniach

rni24.eu13 maja 2021

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021

Pijany 23-latek, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

rni24.eu27 kwietnia 2021

Wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej

rni24.eu26 kwietnia 2021