Kronika Policyjna

Jechali na podwójnym gazie

Jechali na podwójnym gazie

W niedzielę niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 19-latek kierujący oplem zafirą uzyskał uprawnienia pół roku wcześniej. Drugi kierowca, który nietrzeźwy jechał na dyskotekę odzyskał prawo jazdy w ubiegłym roku, po tym jak kilka lat wcześniej stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowców i zabezpieczyli pojazdy.

Pierwszy kierowca na podwójnym gazie został zatrzymany do kontroli drogowej o godz. 4.30 w Nisku na ul. Sandomierskiej. Od 19-latka z Racławic czuć było alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Młody kierowca, jedynie pół roku cieszył się zdobytymi uprawnieniami. Policjanci zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym. Kierowca został oddany pod opiekę rodzinie.

W niedzielę około godz. 23, dyżurny komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierowcy opla astry, wyjeżdżającym ze stacji paliw w Pysznicy. Na miejsce został skierowany patrol policji. Po drodze w miejscowości Zarzecze, na ul. Ługowej policjanci zauważyli w rowie opla. Kierowca, 25-letni mieszkaniec Łążka Ordynackiego był pijany. Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Jechał nietrzeźwy na dyskotekę. Mężczyzna w 2016 roku odzyskał prawo jazdy, które kilka lat wcześniej stracił za jazdę pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do wytrzeźwienia i przesłuchania. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. 25-latek ponownie stracił prawo jazdy.

Źródło: KPP Nisko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Nietrzeźwi mężczyźni leżeli na jezdni

rni24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021

Policjanci uratowali kobietę

rni24.eu17 lutego 2021

Za kradzież perfum trafił do aresztu

rni24.eu16 lutego 2021

Policjanci poszukują zaginionego

rni24.eu15 lutego 2021

Mężczyzna podtruł się czadem

rni24.eu9 lutego 2021

Niżańska Policja ostrzega przed oszustami

rni24.eu5 lutego 2021

Spotkanie z uczniami w ramach zbliżającego się “Dnia bezpiecznego internetu”

rni24.eu1 lutego 2021

Policjanci i funkcjonariusze KAS zabezpieczyli narkotyki

rni24.eu29 stycznia 2021