Fotorelacje

III Bieg o Puchar Burmistrza w Rudniku nad Sanem

III Bieg o Puchar Burmistrza w Rudniku nad Sanem

Ulicami Rudnika nad Sanem przebiegli wczoraj uczestnicy III Biegu o Puchar Burmistrza. Dorośli, młodzież a nawet ci najmłodsi, uczcili w ten sposób 97 rocznicę odzyskania niepodległości.

Biegi odbywały się w kategoriach: bieg przedszkolaka, bieg Małego Patrioty dla klasy I i II szkoły podstawowej, dla klas III, IV, V i VI o Michałkową Chorągiew, bieg gimnazjalisty na 2 km, bieg rodzinny oraz bieg główny na 11 km.

Na zwycięzców czekały pamiątkowe puchary oraz dyplomy, które wręczyli Burmistrz Gminy i Miasta, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem, oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 Tomasz Grzecznik.

Poniżej przedstawiamy wyniki biegu:

W biegu głównym o Puchar Burmistrza Rudnika nad Sanem zwyciężyli:

w kategorii mężczyzn: 1. miejsce – Grzegorz Tamborowski, 2 miejsce – Przemysław Zygmunt, 3 miejsce – Andrzej Burda

w kategorii kobiet: 1 miejsce -Anna Pigan, 2 miejsce – Ewa Sobiło, 3 miejsce – Agnieszka Młynarska

Bieg Krasnali – Przedszkolaki:

W kategorii chłopców: 1 miejsce – Bartłomiej Kak, 2 miejsce – Patryk Marecki, 3 miejsce – Kamil Kak

W kategorii dziewcząt: 1 miejsce – Weronika Reichert, 2 miejsce – Klaudia Cebula, 3 miejsce – Daria Karaś

Bieg Małego Patrioty – szkoły podstawowe klasy I-II:

W kategorii chłopców: 1 miejsce – Adrian Kostyra, 2 miejsce – Dawid Andres, 3 miejsce – Wojciech Bąk

W kategorii dziewcząt: 1 miejsce – Karina Wraga, 2 miejsce – Weronika Zygmunt, 3 miejsce – Marlena Kułaga

Bieg Małego Patrioty – szkoły podstawowe III-IV:

W kategorii chłopców: 1 miejsce – Miłosz Siek, 2 miejsce – Hubert Karaś, 3 miejsce – Bartosz Mierzwa

W kategorii dziewcząt: 1 miejsce – Oliwia Gut, 2 miejsce – Amelia Horzempa, 3 miejsce – Laura Wychowaniec

Bieg o Michałkową Chorągiew – szkoły podstawowe klasy V-VI:

W kategorii chłopców: 1 miejsce – Hubert Puskarczyk, 2 miejsce – Bartłomiej Kos, 3 miejsce Arkadiusz Zastawny

W kategorii dziewcząt: 1 miejsce – Zuzanna Zygmunt, 2 miejsce – Weronika Kłos, 3 miejsce – Katarzyna Chełpa

Bieg o Nagrodę Dyrektora ZS w Rudniku nad Sanem – szkoły gimnazjalne:

W kategorii chłopców: 1 miejsce – Radosław Moskal, 2 miejsce – Artur Kostyra, 3 miejsce – Mieszko Majewski

W kategorii dziewcząt: 1 miejsce –  Paulina Gołębiowska, 2 miejsce Vanessa Krzyżewska, 3 miejsce – Natalia Potocka

Wszystkim zwycięzcom III Biegu Niepodległości serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy na fotorelację!

 

Agata Piotrowska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Fotorelacje

Zima w Nisku

rni24.eu26 stycznia 2021

Tydzień na budowie S19 -Fotorelacja

rni24.eu4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

rni24.eu30 lipca 2020

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Budowa obwodnicy Nisko – Stalowa Wola. Fotorelacja

rni24.eu14 maja 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rni24.eu11 lutego 2019

Fotograf z Niska jako jedyny Polak na przejmującej wyprawie w Srebrenicy

rni24.eu10 sierpnia 2018

Myśliwi świętowali w Żabnie

rni24.eu1 października 2017

KONKURS NIE PO TO, ŻEBY KOGOŚ WYBRAĆ?

rni24.eu9 maja 2017