W Nisku

Helios powstaje przy VIVO!

Helios powstaje przy VIVO!

Już w tym roku będzie można odwiedzić nowoczesne kino, które powstaje przy centrum handlowym VIVO! w Stalowej Woli. Właśnie ruszyły prace przy budowie sieciowego kina Helios, Obiekt ten będzie dobudowywany po prawej stronie galerii.  Jeszcze w lecie klienci będą mogli przyjść nie tylko na zakupy, ale tez na film.

Podwykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane BUDECON S.A, zabezpieczył  już teren, plac został ogrodzony i zaczynają się pierwsze prace budowlane. Jak zapowiada właściciel obiektu deweloper i inwestor IMMOFINANZ, oddanie nowego kina do użytku planowane jest w lecie tego roku.
Helios powstanie na łącznej powierzchni ok. 1 030 m kw. Widzowie będą mieć do dyspozycji cztery klimatyzowane sale kinowe, z łącznie 660 miejscami. Oczywiście będzie także  kawiarnia i bar kinowy. Kino będzie miało odrębne wejście.
Sieć tych obiektów jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię wyświetlania i wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu i doskonały dźwięk.
Helios będzie miał bogatą ofertę dla swoich widzów, oprócz bieżącego repertuaru będą także projekty specjalne skierowane do konkretnych grup klientów: Kino Kobiet, Kino Konesera, Helios dla Dzieci, Poranki ze Scooby Doo, Nocne Maratony Filmowe, Kino Na Temat dla szkół i inne.

To nie jedyna nowość dla klientów VIVO!, bo jeszcze w pierwszej połowie tego roku ma zostać otwarty klub ICON Fitness, który będzie się mieścił już w budynku obecnej galerii i zajmie łączną powierzchnię prawie 1 200 mkw. Chętni będą mogli korzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, a także bogatego i różnorodnego programu zajęć grupowych.

Obecnie trwa także budowa drugiego obiektu, który powstaje przy galerii czyli salonu meblowego Agata Meble, który będzie miał łączną powierzchnię 6 500 mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4 200 mkw. Zakończenie tej inwestycji planowane jest w III kwartale tego roku.

vivo vivo2

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rni24.eu1 marca 2021

Bezpłatny kurs komputerowy dla Mieszkańców Gminy i Miasta Nisko

rni24.eu1 marca 2021

Huta Stalowa Wola na rzecz walki z Covid-19

rni24.eu1 marca 2021

Niżańskie Centrum Kultury “Sokół” zaprasza na wystawę

rni24.eu1 marca 2021

Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama.

rni24.eu26 lutego 2021
zbiórka

OSP zebrało datki dla rodziny z Kurzyny Małej

rni24.eu25 lutego 2021

Prosty język w urzędzie – wsparcie dla mieszkańca i urzędnika

rni24.eu24 lutego 2021

Aktywny Samorząd – nabór 2021

rni24.eu24 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rni24.eu22 lutego 2021