W Nisku

Helios powstaje przy VIVO!

Helios powstaje przy VIVO!

Już w tym roku będzie można odwiedzić nowoczesne kino, które powstaje przy centrum handlowym VIVO! w Stalowej Woli. Właśnie ruszyły prace przy budowie sieciowego kina Helios, Obiekt ten będzie dobudowywany po prawej stronie galerii.  Jeszcze w lecie klienci będą mogli przyjść nie tylko na zakupy, ale tez na film.

Podwykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane BUDECON S.A, zabezpieczył  już teren, plac został ogrodzony i zaczynają się pierwsze prace budowlane. Jak zapowiada właściciel obiektu deweloper i inwestor IMMOFINANZ, oddanie nowego kina do użytku planowane jest w lecie tego roku.
Helios powstanie na łącznej powierzchni ok. 1 030 m kw. Widzowie będą mieć do dyspozycji cztery klimatyzowane sale kinowe, z łącznie 660 miejscami. Oczywiście będzie także  kawiarnia i bar kinowy. Kino będzie miało odrębne wejście.
Sieć tych obiektów jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię wyświetlania i wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu i doskonały dźwięk.
Helios będzie miał bogatą ofertę dla swoich widzów, oprócz bieżącego repertuaru będą także projekty specjalne skierowane do konkretnych grup klientów: Kino Kobiet, Kino Konesera, Helios dla Dzieci, Poranki ze Scooby Doo, Nocne Maratony Filmowe, Kino Na Temat dla szkół i inne.

To nie jedyna nowość dla klientów VIVO!, bo jeszcze w pierwszej połowie tego roku ma zostać otwarty klub ICON Fitness, który będzie się mieścił już w budynku obecnej galerii i zajmie łączną powierzchnię prawie 1 200 mkw. Chętni będą mogli korzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, a także bogatego i różnorodnego programu zajęć grupowych.

Obecnie trwa także budowa drugiego obiektu, który powstaje przy galerii czyli salonu meblowego Agata Meble, który będzie miał łączną powierzchnię 6 500 mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4 200 mkw. Zakończenie tej inwestycji planowane jest w III kwartale tego roku.

vivo vivo2

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Nisku

Więcej w W Nisku

Powiat pozyskał środki na zakup pakietów wyposażenia ucznia RCEZ w Nisku

rni24.eu21 października 2021

Podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Sądu w Nisku

rni24.eu19 października 2021

S19 Lasy Janowskie – Zdziary oddana do ruchu

rni24.eu18 października 2021

Andżelika Guściora ze stypendium Starosty Niżańskiego

rni24.eu18 października 2021

Uroczysta gala dla nauczycieli i pracowników oświaty

rni24.eu18 października 2021

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Ulanowie zyskała nowe ogrodzenie

rni24.eu18 października 2021
nck

„Nie lękajcie się być świętymi” w NCK Nisko

rni24.eu13 października 2021

Umowa na budowę kanalizacji w Nowej Wsi już podpisana

rni24.eu12 października 2021

Do skradzionej betoniarki dotarli po śladach kół

rni24.eu8 października 2021