sport

“Gra o tron”w Ulanowie już się rozpoczeła.

“Gra o tron”w Ulanowie już się rozpoczeła.

Ostatnia sesja rady miasta w Ulanowie, przebiegała w sposób mówiąc dość delikatnie – interesująco . Otóż radny powiatowy, i osobisty przyboczny ,vice ministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, Karol Wołoszyn w sposób dość jednoznaczny rzucił “rękawicę”burmistrzowi Ulanowa Stanisławowi Garbaczowi w walce o fotel burmistrza . Bo napisać, że radny zadał kilka niewygodnych pytań burmistrzowi, to nie napisać nic, radny punktował i pytał burmistrza o rzeczy które są i były dość niewygodne dla włodarza Ulanowa .

Włodarz , jak na doświadczonego burmistrza w sposób łatwy kontrował “pretendenta”. My po obejrzeniu sesji, jesteśmy pewni, że najbliższe cztery lata Ulanów będzie gościł na naszych łamach dość często , a zarzuty stawiane z obu stron, są dość poważne i potrzeba czasu aby je zweryfikować.

Jedno, po ostatniej sesji stało się jasne, Garbaczowi rośnie konkurent , konkurent wspierany przez ministra ,i burmistrz nie może tego lekceważyć ,bo już byli w okolicy włodarze którzy lekceważyli “pretendentów” i skończyli na politycznej emeryturze . Z kolei Wołoszyn wspierany przez ministra, może burmistrzowi sprawić wiele kłopotów . Jedno jest już pewne , Ulanowska “Gra o Tron” już trwa.

Grzegorz Poniedzielski

44 komentarze

Komentarze

 1. Mostostal

  18 lutego 2020 at 00:00

  Ciekawe kto chętny znajdzie się by taką rękawicę rzucić burmistrzowi Rudnika???? Bardzo by się przydała taka świeża krew…..

 2. Impiczment

  18 lutego 2020 at 00:46

  Z tego co mi wiadomo po ostatnich wyborach samorządowych powstała w Ulanowie opozycja składająca się z młodych ludzi… Chyba w końcu zaczęli działać bo uznali ze 4lata to stanowczo za dlugo!i dobrze bo szkoda potencjału tej gminy.

 3. AgatkaP

  18 lutego 2020 at 08:36

  Proszę się odczepić od naszego Burmistrza i szukać problemów w swojej Gminie

 4. Flisak

  18 lutego 2020 at 07:59

  A czy to prawda że radny-trener nie zawsze byl na zajęciach które miał prowadzić? Czy ktos poświadczył nie prawde w domumentach? Dla kolegi pytam?

 5. Jątrzykiewicz

  18 lutego 2020 at 08:12

  W Wilanowie to ja będę burmistrzem czy się to wam podoba czy nie .Wasz Janusz

 6. Walec

  18 lutego 2020 at 10:09

  Piękny młody przystojny a w dodatku inteligentny jestem całym sercem za nim

  • Obywatel

   19 lutego 2020 at 17:45

   Kto? Garbacz?

 7. Joanna

  18 lutego 2020 at 18:41

  I brawo na pewno zagłosuje na Karola. Powodzenia

 8. georg

  18 lutego 2020 at 22:39

  Słucham i oglądam interesujące widowisko, które pokazuje jaki mamy poziom w gminie. Pan burmistrz jak widać sam sobie wyhodował gada, który teraz chce go pożreć (czepiając sie każdego byle bzdurnego argumentu). Szuka czegokolwiek, włącznie z drogami (a przecież pierwszy pcha się na zdjęcia przy otwieraniu różnych dróg). Mało tego, w nerwach pan burmistrz sam się wkopał, bo z jego wypowiedzi wynika, że wiedział o tym, że tak aktywny na sesji oponent Wołoszyn nie wypełnia swoich obowiązków jako jakiś tam opiekun?, trener? orlika (pytanie skąd on się tam wziął, czy był jakiś konkurs na to stanowisko i kto o tym wiedział?). Co zatem zrobił żeby go doprowadzić do porządku? Do teraz, czyli do czasu, gdy się mu postawił, chyba nie robił z ty nic. Wołoszyn nie był jego pracownikiem? A kto zatrudnił panią z ZEAS-u, pod którą Wołoszyn podlega i kto jej pracę nadzoruje? A skoro tak było, to Ktoś chyba potwierdzał nieprawdę o tym, ze Wołoszyn wypełniał swoje obowiązki, skoro tego nie robił (jak wynika z wypowiedzi)? Dlaczego dopiero teraz o tym się mówi a nic nie robiło wcześniej?Czy to nie jest łamanie prawa? Myślę, ze powinno to być wyjaśnione bo rodzą się domysły. kolejno- słuchając wypowiedzi Przewodniczącego Rady i Burmistrza odnoszę wrażenie, że ci wykształceni ludzie, na stanowiskach nie potrafią się wypowiedzieć (jest tyle ich wypowiedzi na nagraniu jak się motają że aż dziw bierze, ze tak można ). Teraz rozumiem, dlaczego przez tyle czasu nikt nie puszczał nagrań z sesji- po co ktoś ma się śmiać z elokwentnych wypowiedzi naszych rządzących? tłumaczenie że sprzęt do nagrywania był zepsuty rozbawia do łez. gratuluję wszystkim, którzy głosowali na tych ludzi- mogą czuć się dumni. A co do przedszkola- jak pan Wołoszyn jest taki nim zaaferowany i jak tak dba o dobro gminy, którą reprezentuje w powiecie, to czemu tę gminę opuścił i mieszka w Nisku? Powinien mieszkać nadal w gminie Ulanów, jego dzieci poszłyby do tego przedszkola, o które tak walczy, byłyby kolejne których tak brakuje. A tak? Gdyby mu tak na gminie zależało, to mieszkałby w niej, a nie opuszczał i przeprowadzał się gdzieś tam, chyba do niska. Jest śmiesznie, dzięki za wizję i fonię (chociaż tak lichą, bo tylko burmistrza i przewodniczącego słuchać, bo oponenci mikrofonu nie dostają). z radością czekam kolejnego odcinka

 9. Ziomek

  19 lutego 2020 at 07:43

  strasznie krzyczy ten burmistrz na live co on taki nerwowy

 10. Adam

  19 lutego 2020 at 13:25

  Burmistrzowi naszej gminy już wszystko się popierdoliło. Wszystko co w Gminie nie należy do ludzi tylko prywanie do niego. Wykopał staw w Gliniance, ludzie chcą tam pzw a ten cham i prostak ciągle próbuję wdrążyć tam jakieś swoje średniowieczne praktyki. PORAŻKA !!!
  Co do p. Karola to też świety nie jest, wiem że nie każdemu wypłacał co trzeba było! Ale kto Pana Stanisława zna wie że każda zmiana będzie zmianą na leprze !!! Szkoda że tylko Ksiadz w Kurzynie na kazaniu wszystko ładnie opowie i cała Kurzna glosuje na to dno. Masakra !!!

 11. Wasz Jan

  19 lutego 2020 at 14:54

  Karol Wołoszyn – „osobisty przyboczny” ministra sprawiedliwości Marcina Warchoła to prawdziwy „człowiek orkiestra”. Zatrudniony jako trener młodzieży w Akademii Piłkarskiej w Stalowej Woli, jest również trenerem”Orlika” w Ulanowie, radny powiatu niżańskiego oraz członek Zarządu Podkarpackiego ZPN. Przy tych wszystkich obowiązkach związanych również z przejazdami pomiędzy Niskiem, Rzeszowem, Stalową Wolą i Ulanowem pan Wołoszyn znajduje jeszcze czas na pracę w pełnym wymiarze w ZEAS Ulanów. Dla wielu było by to niemożliwe do pogodzenia, ale pan Wołoszyn daje radę, zdąży jeszcze na sesję w Ulanowie by punktować burmistrza bzdurnymi argumentami. Najważniejsze, że jest wspierany przez ministra – to robi wrażenie. Otóż pan minister ma też tak jak każdy z nas tylko jeden głos, którym dysponuje przy wyborach w swoim okręgu wyborczym i nie ma wpływu na wybór w Ulanowie. Natomiast tzw. „wspieranie” ministra nie oznacza „powołania” jak to zdarzało się dawniej, ale mogło się to kończyć pewnymi kłopotami jak np. w naszym województwie w przypadku pana Jana B. Ciekawostką może być to, że jak podają media Karol Wołoszyn jest trenerem Klasy UEFA A natomiast jego nazwisko nie widnieje na liście tysięcy trenerów wg „Łączy nas piłka” ciekawe dlaczego.

  • Janek

   20 lutego 2020 at 13:11

   No niewidzialny jest ten Wołoszyn. Jak to możliwe że bez jakiejkolwiek licencji trenuje dzieci i młodzież?

 12. Czytelnik

  19 lutego 2020 at 22:12

  Zazdrość zazdrość zazdrość przemawia przez Was i wstyd ze piszą to „dorośli” ludzie. W dzisiejszych czasach niestety zły i potępiany jest ten kto coś osiągnie właśnie ciężka praca – warto się tysiąckroć zastanowić zanim kogoś ocenisz!!! Z takich osób jsk pan Wołoszyn należy brać przykład i bronić prawdy

 13. wiki

  20 lutego 2020 at 08:46

  burmistrz nic nie da nikomu z mieszkańców z własnej kieszeni K-arol kupuje stroje dresy innne gadzety bo kocha sport i wysilek tych mlodych piłkarzykow …… a ten pan tylko starosta starosta i nic wiecej i czubek wlasnego nosa

 14. Impiczment

  20 lutego 2020 at 11:03

  I to wszystko i tak z powołania Pana “Burmistrza”!

 15. Janek

  20 lutego 2020 at 13:07

  Temu Wołoszynowi to chyba 48 godzin na dobę mało taki zapracowany (albo pracuje tylko na papierze). Trochę tych źródeł dochodu ma: ZEAS w Ulanowie, Akademia Piłkarska Stalowa Wola, dieta radnego powiatu niżańskiego (jest nawet członkiem zarządu), podkarpacki ZPN i Fundacja Orły Sportu. Nazbierał.

 16. Kurzyna

  20 lutego 2020 at 13:33

  Mieliście swojego kandydata na burmistrza ostatnio gościa młodego i z pomysłami ale wybraliśmy Pana Burmistrza obecnego, więc wara od Kurzyny my rządzimy!!!

 17. A.

  20 lutego 2020 at 13:50

  Wart Pac Pałaca… jak jeden, to i drugi… tak naprawdę żaden z nich nie nadaje się na stanowisko burmistrza. Obecny, jaki jest, wszyscy wiedzą… Karol – ciekawe do czego jeszcze zdolny jest typ, który wypłynął dzięki cichemu wsparciu Garbacza, a teraz kopie pod nim dołki. I nikt mi nie wmówi, że odezwał się w nim zdrowy rozsądek, potrzeba spełnienia obywatelskiego obowiązku, czy miłość do ziemi ulanowskiej… aaaa… i te wszystkie gadżety, koszulki itp… to nic innego, jak kryptoreklama… czy jak kto woli-kampania wyborcza… nie kiełbasa, a koszulki wyborcze 🙂

 18. Wasz Jan

  20 lutego 2020 at 14:44

  Nie można mieć zaufania do kogoś kto łapie naraz dwie sroki za ogon. W tym przypadku to nie dwie a kilka. Nie ma fizycznej możliwości wszystkich sprawowanych przez pana Wołoszyna funkcji wykonywać dobrze. Żeby w jednej mieć sukcesy inna musi na tym ucierpieć. Wspieranie przez ministra robi pewne wrażenie, dlatego może nikt do tej pory nie śmiał się narażać i zwracać panu Wołoszynowi uwagi, przez co pan Wołoszyn robi się coraz ostrzejszy, uważając, że w takiej sytuacji więcej mu wolno. Może ktoś widział lub słyszał o tym wsparciu przez ministra, niech się podzieli wiadomością gdzie i kiedy takiego wsparcia minister udzielił. Słychać jakieś pogłoski, że ma powstać biuro poselskie ministra, w którym miałby być zatrudniony również pan Wołoszyn. Na razie to nic pewnego, ale z pewnością znalazł by jeszcze lukę w grafiku aby i tą funkcje objąć. Przypuszczam, że minister sprawiedliwości po przyjrzeniu się tym problemom bliżej, nie spieszył by się bardzo z takim oficjalnym wsparciem.
  Kariera Nikodema Dyzmy, oraz postać Anioła z Alternatywy 4 są prawdopodobnie wzorem do dalszego postępowania pana Wołoszyna. Na koniec dwa stare dobre, prawdziwe powiedzenia: „SZANUJ BURMISTRZA SWEGO, BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO”, aby się nie okazało, że „ZAMIENIŁ STRYJEK SIEKIERKĘ NA KIJEK”.

  • Adam

   21 lutego 2020 at 07:46

   to powiedz co dla ludzi zrobił Garbacz ? Bo zrobić drogi, chodniki czy siłownie to żadna sztuka.

   • Adam2

    22 lutego 2020 at 00:40

    Żadna sztuka a np w harasiukach nie potrafią tak zarządzać gminą, która tam jest zadłużona na miliony. Trzeba się trochę zainteresować życiem gminy, a nie tylko krytyką. W całej gminie coś się dzieje dobrego. Na drogi, oczyszczalnie czy place zabaw i siłownie trzeba sporo pieniędzy, a pan burmistrz gdzieś te pieniądze znajduje. I to nie małe skoro w każdej wiosce coś się dzieje. Wólka Tanewska nowa hala sportowa, Kurzyna, Bieliny, Dąbrówka nowe samochody strażackie, nowa oczyszczalnia, nowe drogi, w każdej wsi miejsce rekreacji dla mieszkańców. Spróbuj załatwić w ciągu 10 lat dla gminy chociaż tyle samo.

 19. Maroo

  20 lutego 2020 at 16:11

  Chyba, prawdopodobnie , może -jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie , pożal się boze mieszkańcy a za robotę to się nie chce wziąć żeby coś osiągnąć nic samo nie przychodzi
  A akurat licencje na trenowanie trener Wołoszyn posiada bo trenuje mojego syna wiec wara wam i wstyd za co to co tu czytam.
  Pozdrowienia dla osoby która pisze te wszystkie negatywne komentarze o woloszynie każdy inteligentny człowiek wie ze to ta sama osoba, pan burmistrz ma bardzo oddanych pracowników ale żeby coś osiągnąć trzeba najpierw przestać oceniać i szykanować innych w tym wypadku pana Wołoszyna w ten sposób zachowują się dzieci w podstawówce

 20. Ktoś

  20 lutego 2020 at 22:35

  Czy ktoś mi wyjaśni co tak naprawde reprezentuje K.Wołoszyn? To że robi sztuczne zamieszanie na radzie aby pokazać jaki on jest mądry to już wiem.Poza tym, co zrobił jako radny dla gminy,powiatu? Tylko proszę nie pisać o piłce noznej.Na czym on się zna? Wsparcie ma Warchola bo to rodzina tak?

 21. georg

  20 lutego 2020 at 23:21

  czytelniku który tak wyżej bronisz kogoś tam- jeżeli kombinatorstwo nazywasz ciężką pracą i sądzisz, że należy brać przykład z tego osobnika, który ciężką pracą coś osiągnął…to albo jesteś tym człowiekiem właśnie i próbujesz sam siebie wybielić albo nie wiesz o kim piszesz. Podaj mi choć jeden dzień jego ciężkiej i uczciwej pracy. Chłopiec na posyłki pierwsze dla niezniszczalnego sekretarza w związku piłki nożnej- dzięki czemu robi błyskawiczną karierę w OZPN aż po wojewódzki zpn- jakimi zasługami się wykazał że aż tak awansował? Zapytajcie starszych trenerów i działaczy jakie miał osiągnięcia że zajął takie stanowiska w strukturach? Może ktoś wskaże obecnie nawet kogo tak wytrenował że gra nie wiadomo jak i nie wiadomo gdzie? lata mijają a tych ligowców spod jego ręki nie widać. A miało być ich tylu. po tylu latach nawet tych sukcesów nie widać, a co dopiero wtedy, gdy zaczynał. I nie pisz mi, że jakaś tam podkarpacka liga coś tam dla dzieci to takie osiągniecie. Bo to tylko wstęp do tego, by jako dorośli zawodnicy coś osiągnęli. A który coś z gminy Ulanów spod jego ręki osiągnął? Pokażcie mi gdzie te druzyny gminne i Ci zawodnicy ? Ulanów A klasa i Wólka też. Ilu gra tych jego chłopaków tam? Pięciu? Czy mnie? Dotarli aż do A klasy? To sukces niesamowity. Kolejno jak to ktoś określił przyboczny burmistrza Garbacza- sam mu Garbacz kampanię robił. i go upchnął. kto osobie bez wykształcenia, osiągnięć i jakiejś zawodowej historii daje stanowisko w Zarządzie Rady Powiatu? Ten, kto na siłę chce być starostą a brakuje mu głosu. Nic więcej. dlatego komukolwiek oferuje takie stanowisko byle tylko go poparł. Zatem kariera jak…Nikodema Dyzmy. Niezaprzeczalnie tupetu i umiejętności wykorzystania sytuacji dla siebie mu nie brakuje. Poza tym- to wszystko co ma do zaoferowania. I co ciekawe- ten niby wyrafinowany polityk i taki stary lis samorządowy jak burmistrz daje sobie grać na nosie człowiekowi, który podobno nie ma wykształcenia, podobno nic w życiu zawodowym nie robił (nie mówcie mi że trener to jego zawód, bo śmiech na sali)a jeszcze wysługiwał się właśnie burmistrzowi. A jeśli chodzi o wybory… to lud i tak zawsze wybierze tych “najlepszych” bo oni zawsze znajdą głupców którzy naobiecują im ile się da, dadzą stanowiska, pomogą załatwić prywatę itp. A potem robią dla siebie co się tylko da, by znaleźć jak najwięcej osób zależnych, które chcąc mieć dla siebie zyski będą załatwiać elektorat. i tak się kręcić będzie. A ze czasami się chłopy posprzeczają na wizji- to tylko trochę kolorytu w tej szarej codziennej monotonnej wiejsko gminnej polityce wniesie.

  • Ktoś

   21 lutego 2020 at 07:07

   Brawo!

 22. szarancza

  21 lutego 2020 at 06:50

  Mam wrażenie że te przydługie komentarze odnośnie Karola pisze opłacony pracownik gminy w czasie ciężkiej pracy urzędniczej ………

 23. Adam

  21 lutego 2020 at 07:52

  Ludzie nabierali się jak dzieci przez dwie kadencje. Burmistrz to jest po prostu cham, podobno na wyborach stawiał pod sklepem wódkę za glosy.

 24. alkoholik

  21 lutego 2020 at 14:31

  Popatrz,popatrz,,,większość gminy to alkoholicy….

  • Adam

   21 lutego 2020 at 23:58

   cała gmina może nie ale 20 glosów za tą flaszkę na pewno zyskał, szkoda że kontkandydat byl zby uczciwy i nie obiecywał ludzią złotych gór bo tak byłyby szanse na wygraną. Niestety Wyruchał ludzi jak tylko chciał.

 25. Flisak

  22 lutego 2020 at 10:19

  Wojenka mocna. Może pan Wołoszyn poruszał temat, który znają mieszkańcy, a których ich porusza bardzo. Powinny zostać skrupulatnie sprawdzone wszytkie poważne inwestycje w gminie. Na drogach, w szkołach, świetlicach. Porównane to co zrobione, z tym co miało być, co jest na protokołach, fakturach a czego brakuje na gruncie. Niestety wielu zanikowych będzie trudno. Powinny to zrobić odpowiednie służby i fachowcy, a przyspieszone wybory są pewne. W niektórych miejscach “grubo” poszli.

 26. Wasz Jan

  22 lutego 2020 at 12:00

  Szanowny Adamie, mi też się śniło, że Kamil został burmistrzem, w pracy zatrudnił samych napastników, pomocników i obrońców a najlepsze decyzje dotyczące gminy podejmowano w przerwach pomiędzy kopaniem gały. Najważniejsze, żeby nastąpiła zmiana, wtedy z pewnością będzie ok! – czy nie tak?

 27. Adam

  22 lutego 2020 at 21:07

  Zmiana za Pana Garbacza jak najbardziej ok, każda zmiana! Może burmistrz by się pochwalił jak wyglądały jego inwestycje na boiskach pilkqrskich gminnych drużyn? Ile kosztowały i jak to możliwe że materiały były tak drogie?

 28. alkoholik

  23 lutego 2020 at 08:27

  Tak się zastanawiam.Pan minister Warchoł to inteligentny i dobry człowiek. Czyzby zaufał niewłaściwym ludziom?Jeżeli prawda okaże się inna,to może nie być ona korzystna dla Pana ministra.A
  bardzo szkoda ,o to naprawdę człowiek na poziomie.

 29. Adam 1

  24 lutego 2020 at 08:57

  Rakotwórcze substancje na przyszkolnych boiskach. „Problem może dotyczyć całej Polski”
  Na podstawie ekspertyz toksykologicznych wykazano, że materiały użyte do ich powstania „są rakotwórcze, działają szkodliwie na rozrodczość, układ krwiotwórczy i nerwowy” – twierdzi Onet. Portal alarmuje, że dzieci, które z takich obiektów korzystają, mogą być narażone w przyszłości na choroby nowotworowe.
  Zdaniem instytutu substancje te „mogą przedostawać się do organizmów dzieci drogą pokarmową, inhalacyjną oraz przez bezpośredni kontakt ze skórą np. podczas gry w piłkę nożną”.
  Specjalista w dziedzinie onkologii prof. Cezarego Szczylika pisze, że „dzieciom, które korzystają z boiska z nawierzchnią zawierającą te substancje, potencjalnie grozi w przyszłości wystąpienie chorób nowotworowych, takich jak glejak czy białaczka”.

 30. Mieciu

  24 lutego 2020 at 11:15

  Śmieszne rzeczy piszecie . Karol postawił się burmistrzowi i został znokautowany bo burmistrz był dobrze przygotowany do rozmowy a Wy nazywacie to osiągnięciem na miano przejęcia władzy w gminie . W jakim świecie żyjemy ? Jestem mieszkańcem Ulanowa i najchętniej wywiózł bym obecnego burmistrza na taczkach z gnojem bo ani negocjować ani współpracować nie umie, ale jak miałbym wybierać pomiędzy obecnym burmistrzem a tym Karolem to staję murem za burmistrzem, bo Karol nie ma zupełnie nic do zaoferowania. Mamy naprawdę wspaniałych młodych ludzi w gminie jak i w samym Ulanowie, sęk w tym że uczciwi się nie pchają do władzy . Ale zawsze można ich próbować ich namówić i jak ma się coś zmienić to niech się zmieni na lepsze a nie “Z deszczu pod rynne” .

  • georg

   25 lutego 2020 at 15:32

   Popieram wpis. Tylko że jak uczciwi ludzie startują, to nie wejdą do rady … bo lud potrzebuje takich cwaniaczków jak kłócący sie dwaj panowie bohaterowie, którzy swoim lizusom z kół gospodyń, osp i klubów sportowych zaoferują koszulki, odnowienie kuchni w remizie, stanowisko w gminnych podmiotach dla nich lub ich żon, córek, synów- Ci zaś nawciskają innym ze swoich stowarzyszeń itp jaki to zysk wieś będzie miała dzięki tym lizusom i …dlatego lud wybiera lizusów. Niestety, myślących jest zdecydowanie za mało i nie chcą się poniżać do poziomu lizusów i tych wyżej wymienionych person politycznych, bo po prostu to nie ich poziom. A potem mamy takich rządzących jakich mamy- uzależnionych i podległych burmistrzowi lub jakiemuś śmiesznemu radnemu który myśli że jest już bóg wie kim i rządzą tak, żeby zaspokoić swoich lizusów by znowu za kilka lat dla nich agitowali

 31. MS

  26 lutego 2020 at 00:50

  Pan Karol to już był sędzią piłkarskim (próbował), trenerem, trochę piłkarzem, a teraz chce być politykiem… Ba Panem z burmistrzem…. Zapytajmy o go wykształcenie, wiedzę, pracę…. Bo chyba przez swoje krótkie życie oprócz kariery ala Nikodem Dyzma…. Nie pracował nigdzie na stałe! Mogę się mylić…. No ale w sumie taki człowiek do polityki nadaje się że hej… Trzeba wiedzieć z kim się bratać….

 32. Adam 1

  26 lutego 2020 at 09:28

  Nikodem Dyzma to symbol cwaniactwa i karierowiczostwa, który stopniowo nabiera pewności siebie, zapomina o swoim wykształceniu i pochodzeniu. Zaczyna się wywyższać ponad wszystkich. Początkiem zawrotnej kariery człowieka z prowincji, który stracił pracę urzędnika jest lawina przypadków, pozwalająca na zawieranie coraz cenniejszych znajomości. Dyzma dzięki tym znajomościom pnie się po kolejnych szczeblach kariery a jego głupota polityczna i gospodarcza długo pozostaje niezauważalna przez otoczenie. Zwieńczeniem tej kariery jest oferta objęcia stanowiska premiera RP.

 33. @

  26 lutego 2020 at 14:02

  Tak a burmistrz super inteligent z kotłowni, wykształcenie nabył za….. Haha.Moze zapytajcie niektórych jak wszedł na ten stołek i za co….. I to jest człowiek który Wami steruję za….. a może lepiej popatrzcie na realia jak gmina się zwija!!! Życzę powodzenia

  • georg

   26 lutego 2020 at 22:00

   W pełni zgadzam się z wpisami poprzedników @, Adam1 i MS. I mam pytanie: skąd więc w gminie tylu ludzi, którzy go poparli w wyborach? widzieli te jego sukcesy i doświadczenie i wiedzę? Czy też może… te dresy, koszulki itp? Bo z tego co wiem, to i pierwszy zestaw i drugi mają jednakową wartość…

   • Adam

    28 lutego 2020 at 19:33

    Ludzie z Kurzyny głosują bo swój a i ksiądz na kazaniu swoje dopowie. Kilka flaszek pod sklepami w okolicznych wioskach i kolejne x głosów uzberane. NAsza gmina bardzo prymitywna więc wiele nie potrzeba, szkoda że jego byli konkurenci nie są tak cwani

 34. %

  9 marca 2020 at 06:58

  o to kluby piłkarskie będą miały znowu nowe koszulki piłki dresy , no i wiadomo libacja przedwyborcza

 35. @

  11 marca 2020 at 22:03

  No tak tu widać wszyscy są najmądrzejsi, tylko jak przychodzi co do czego to boicie się odezwać!!! A czy piją w klubach, stowarzyszeniach, strażach czy oczywiście w samym urzędzie gminy to normalne dla takich małych społeczeństw gdzie niema co innego do robienia!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Baseny i pływalnie znów mogą działać. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać

rni24.eu5 czerwca 2020

Nowa sala gimnastyczna w trakcie odbioru

rni24.eu2 czerwca 2020

Zbiornik Podwolinia zmieni się nie do poznania

rni24.eu25 maja 2020

Mateusz Taciak kończy karierę kolarską

rni24.eu21 maja 2020

Nowy minister z Niska.

rni24.eu1 kwietnia 2020

Ambitne plany grupy Voster ATS Team …

rni24.eu3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rni24.eu10 lutego 2020

Plebiscyt roztrzygnięty. Zwycięzcom gratulujemy.

rni24.eu10 lutego 2020

Ostatnie 48 godzin na oddanie głosu w plebiscycie sportowym

rni24.eu4 lutego 2020