wydarzenia

Głosujmy na Kingę i pomóżmy choremu Kacperkowi

Głosujmy na Kingę i pomóżmy choremu Kacperkowi

Najwięcej radości w życiu sprawia jej to, kiedy czuje się potrzebna. Tak sama o sobie mówi Kinga Kmiotek-Gul z Kępia Zaleszńskiego w gminie Zaleszany. Kobieta bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Kobieta Roku KiK”. Jeśli uda się jej wygrać, to nagrodę 20 tys. zł przekaże na leczenia ośmiomiesięcznego Kacperka. By pomóc jej wygrać wystarczy tylko oddać swój głos.

Z wykształcenia jest kosmetologiem, zajmuje się też wizażem, stylizacją, florystyka – człowiek  orkiestra. Na pytanie: Co sprawia, że jesteś wyjątkowa ? – zawarte w kwestionariuszu kandydatek do odpowiada:   „Mam firmę, rodzinę, a i tak znajdę czas dla innych ludzi często nie myśląc o sobie. Dobrze się z tym czuję, bo taka jest moja natura. Kocham ludzi sądząc, że i tak mam więcej niż inni, dlatego im pomagam. Staram się rozwijać swoje talenty. Szukam sposobu, by rozwiązać problem, nie zastanawiam się czy umiem czy nie. Nie zrażają mnie niepowodzenia, wręcz przeciwnie – małe porażki motywują do działania. Jestem sobą, bo nie zmienia mnie trend, otoczenie czy ludzie. Jestem ta sama, kiedy zajmuję się rodziną i klientkami”.

Jeśli uda się jej wygrać, to nagrodę przeznaczy na leczenie Kacperka z Wrzaw w gminie Gorzyce. Chłopczyk  urodził się z zespołem wad wrodzonych takich jak: wysokie zrośnięcie odbytu z przetoką do układu moczowego, jamistość rdzenia kręgowego, tłuszczak w okolicy krzyżowej uciskający nerwy, brak kości krzyżowej, nóżki końsko – szpotowe, ektopia lewej nerki.  Przeszedł już kilka operacji, a czekają go kolejne. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.

Jak zaznaczają organizatorzy konkursu, jego celem jest odkrycie wyjątkowości kobiet nie ze względu na ich wygląd zewnętrzny, ale na ich codzienną postawę, cechy charakteru i siłę osobowości. Według nich Kobieta Roku KiK, to osoba prorodzinna, dbająca o przyjaciół i bliskich, zaangażowana społecznie oraz posiadająca własną pasję.
By zagłosować na kandydatkę należy wejść na jej profil https://kobietaroku.kik.pl/k/kingaKmiotekGul,-votes
i kliknąć głosuj. Aby głos był ważny, trzeba potwierdzić jego oddanie poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, wysłany na podany adres e-mail. W danym miesiącu każdemu głosującemu przysługują maksymalnie trzy głosy na różne kandydatki.
Konkurs ma kilka etapów i trwa od marca do listopada. W każdym miesiącu wygrywa jedna kobieta, a do finału przejdzie 9 kandydatek, które uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych miesiącach. Nagroda główna to  20 tys. zł. Obecnie Kinga Kmiotek-Gul ma 1094 głosy i jest na pierwszym miejscu. Jeśli wygra w sierpniu, to zostanie kobietą miesiąca  otrzyma 2 tys. zł i przejdzie do finału. Każdy może jej pomóc, a tym samym choremu chłopcu, bo na jego rzecz przekaże wygraną.

1402018_664539486900049_1728033369_o

kingaKmiotekGul_EuzkHA6t_1

kingaKmiotekGul_EuzkHA6t_2

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wydarzenia

Więcej w wydarzenia

Rudnik nad Sanem miejscem tegorocznych Dożynek Powiatowych

rni24.eu23 lipca 2021

Rozmowy o budowie ścieżki pieszo-rowerowej Nisko-Nowsielec

rni24.eu23 lipca 2021

Umowa na budowę ciągu pieszo – rowerowego w Jacie podpisana

rni24.eu21 lipca 2021

Brzegi rzeki San połączone dwiema nitkami mostu powstającego w ramach budowy S19

rni24.eu20 lipca 2021

„Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021”

rni24.eu20 lipca 2021

VI edycja biegu „Nisko na piątkę” i XI edycja „Niżańskich regat”

rni24.eu16 lipca 2021

Wielkie Otwarcie Zalewu Podwolina w Nisku

rni24.eu15 lipca 2021

Nisko na ścieżce dynamicznego rozwoju – Fundusze Norweskie

rni24.eu15 lipca 2021

Będzie nowa droga pomiędzy ulicami Reymonta i Głowackiego

rni24.eu9 lipca 2021