Kronika Policyjna

Dwóch nietrzeźwych zatrzymanych dzięki zgłoszeniom mieszkańców

Dwóch nietrzeźwych zatrzymanych dzięki zgłoszeniom mieszkańców

Ponad 2 promile alkoholu miał kierowca opla, którego w niedzielne popołudnie, zastali w rowie niżańscy policjanci. Kilka godzin później został zatrzymany pijany motocyklista, który próbował uciec policjantom przez kontrolą. Zarówno kierujący jednośladem, jak i jego pijany kolega, który przyjechał mu na pomoc, usłyszeli zarzuty utrudniania przeprowadzenia czynności.

W niedzielę, przed godz. 18, dyżurny otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który w okolicach ogródków działkowych, na ul. Kilińskiego w Nisku, wjechał w ogrodzenie. Policjanci na miejscu zastali opla w rowie. Zgłaszający zawiadomił policję, gdy zauważył próbującego wyjechać z rowu pijanego kierowcę opla. Mężczyzna miał ponad 2 promie alkoholu w organizmie.

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca motocykla, który uciekał przed policyjną kontrolą. Zgłoszenie o nietrzeźwym motocykliście policjanci otrzymali w niedzielę, przed godz. 22. Funkcjonariusze w trakcie patrolowania ulic miejscowości Golce, zauważyli motocykl z pasażerem jadącym bez kasku. Kierowca na widok radiowozu podjął próbę ucieczki. Po zatrzymaniu nietrzeźwy motocyklista próbował wyrwać się policjantom, nie wykonywał ich poleceń.

Po chwili, na miejsce przyjechał członek rodziny kierowcy, z pijanym kolegą, który próbował pomóc motocykliście. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Po wytrzeźwieniu kierowca usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, ucieczki przed policją, utrudniania czynności służbowych i znieważenia funkcjonariuszy, natomiast pijany kolega naruszenia nietykalności cielesnej policjantów oraz utrudniania czynności służbowych i znieważenia funkcjonariuszy.

 

 

 

 

 

 

Zródło KPP

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Rudnik nad Sanem miejscem tegorocznych Dożynek Powiatowych

rni24.eu23 lipca 2021

Profilaktyczne spotkanie z dziećmi w towarzystwie alpak

rni24.eu29 czerwca 2021

Jeden uderzył w ogrodzenie, drugi odjechał ze stacji. Obaj byli pijani…

rni24.eu15 czerwca 2021

“Dzień bezpieczeństwa dla przedszkolaków” z niżańską policją

rni24.eu9 czerwca 2021

Odpowie za kradzież paliwa z maszyn na budowie S-19

rni24.eu18 maja 2021

Policjantka rozmawiała z uczniami o cyberzagrożeniach

rni24.eu13 maja 2021

Policjanci podsumowali majowy weekend

rni24.eu4 maja 2021

Pijany 23-latek, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

rni24.eu27 kwietnia 2021

Wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej

rni24.eu26 kwietnia 2021